Főmenü megnyitása

A 2012-es birkózó-Európa-bajnokságot a szerbiai Belgrádban rendezték meg 2012. március 6. és március 11. között.[1]

birkózó Európa-bajnokság
(2012)
Wrestling pictogram.svg
Adatok
Ország Szerbia
Rendező városBelgrád
Dátum március 6.március 11.
Nemzetek 41

 ← 20112013 → 

Tartalomjegyzék

A verseny programjaSzerkesztés

  • március 6., kedd
    • férfi szabadfogás 66 és 96 kg (selejtező és döntő)
    • női 48 kg (selejtező és döntő)
  • március 7., szerda
    • férfi szabadfogás 55 és 60 kg (selejtező és döntő)
    • női 51 és 59 kg (selejtező és döntő)
  • március 8., csütörtök
    • férfi szabadfogás 74 és 120 kg (selejtező és döntő)
    • női 55 és 67 kg (selejtező és döntő)
  • március 9., péntek
    • férfi szabadfogás 84 kg (selejtező és döntő)
    • női 63 és 72 kg (selejtező és döntő)
  • március 10., szombat
    • férfi kötöttfogás 55, 60, 96 és 120 kg (selejtező és döntő)
  • március 11., vasárnap
    • férfi kötöttfogás 66, 74 és 84 kg (selejtező és döntő)

A versenyen részt vevő nemzetekSzerkesztés

EredményekSzerkesztés

Összesített ÉremtáblázatSzerkesztés

Jelmagyarázat: (A táblázatban Magyarország és a rendező nemzet csapata eltérő háttérszínnel, az egyes számoszlopok legmagasabb értéke vagy értékei vastagítással kiemelve.)

# nemzet   arany   ezüst   bronz összesen
1   Oroszország 5 2 8 15
2   Ukrajna 4 4 3 11
3   Törökország 2 0 4 6
  Azerbajdzsán 2 0 4 6
5   Bulgária 1 4 3 8
6   Grúzia 1 3 2 6
7   Svédország 1 1 1 3
  Lengyelország 1 1 1 3
9   Örményország 1 0 3 4
10   Németország 1 0 2 3
11   Norvégia 1 0 0 1
  Szlovákia 1 0 0 1
13   Magyarország 0 2 3 5
14   Románia 0 2 2 4
15   Litvánia 0 1 1 2
16   Lettország 0 1 0 1
17   Fehéroroszország 0 0 2 2
18   Moldova 0 0 1 1
  Spanyolország 0 0 1 1
  Szerbia 0 0 1 1
Összesen 21 21 42 72

ÉremszerzőkSzerkesztés

versenyszám   arany   ezüst   bronz
férfi kötöttfogás
55 kg   Elchin Aliyev   Módos Péter   Fatih Ucuncu
  Aleksandar Kostadinov
60 kg   Lévai István   Ivo Serafimov Angelov   Davor Stefanek
  Arslan Abdullin
66 kg   Frank Stabler   Georgian Carpen   Ove Mathias Gunther
  Islam-Beka Albiev
74 kg   Roman Vlasov   Manuchar Tskhadaia   Alexsandr Kazakevic
  Arsen Julfalakyan
84 kg   Hristo Diyanov Marinov   Damian Janikowski   Zsan Belenyuk
  Lőrincz Viktor
96 kg   Artur Aleksanyan   Mindaugas Ezerskis   Shalva Qadabadze
  Szerhij Rutenko
120 kg   Riza Kayaalp   Khasan Baroev   Jevhen Orlov
  Yuri Patrikeev
férfi szabadfogás
55 kg   Dzhamal Otarsultanov   Besarion Gochashsili   Radoslav Marinov Velikov
  Ahmet Peker
60 kg   Toghzul Asgarov   Anatolie Ilarionovitch Guidea   Rasul Murtazaliev
  Malkhaz Zarkua
66 kg   Alan Gogajev   Leonid Anatolevics Bazan   Wöller Gergő
  Devid Safaryan
74 kg   Denis Tsargush   Davit Khutsishvili   Hatos Gábor
  Alexander Gostiev
84 kg   Dato Marsagishvili   Mihail Petrov Ganev   Anzor Urishev
  Gheorghita Stefan
96 kg   Abduszalam Gadiszov   Valerij Andrijcev   Serhat Balci
  Ivan Jankovszki
120 kg   Taha Akgül   Ligeti Dániel   Davit Modzmanashvili
  Ihar Dziatko
női szabadfogás
48 kg   Ljudmila Baluska   Estera Dobre   Marina Vilmova
  Jaqueline Saskia Schellin
51 kg   Iwona Nina Matkowska   Olekszandra Kohut   Alexandra Demmel
  Katya Krasnova
55 kg   Natalija Szinisin   Sofia Magdalena Mattsson   Maria Gurova
  Ana Maria Paval
59 kg   Hanna Vaszilenko   Anastasija Grigorjeva   Sona Ahmadli
  Ludmila Cristea
63 kg   Julija Osztapcsuk   Natalia Smirnova   Monika Ewa Michalik
  Elif Jale Yesilirmak
67 kg   Hanna Katarina Johansson   Alla Cserkaszova   Nadya Sementsova
  Dzhanan Filipova Manolova
72 kg   Maja Gunvor Erlandsen   Katerina Burmisztrova   Natalia Varabjova
  Maider De Audicana

VersenyszámokSzerkesztés

FérfiakSzerkesztés

KötöttfogásúSzerkesztés

55 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Azerbajdzsán Elchin Aliyev
    Magyarország Módos Péter
    Törökország Fatih Ucuncu
    Bulgária Aleksandar Kostadinov
5   Ukrajna Dmitro Harko
5   Oroszország Mingiyan Semenov
7   Moldova Victor Ciobanu
8   Horvátország Ivan Lizatovic
9   Fehéroroszország Elbek Tazhyieu
10   Románia Virgil Munteanu
11   Grúzia Kemal Harabadze
12   Szerbia Kristian Gazdag
13   Izrael Vladimir Tsaryuk
14   Svédország Bo Erik Fagerlund
14   Németország Dustin Scherf
16   Norvégia Anders Ronningen
16   Finnország Ville Ilmari Kaki
18   Olaszország Federico Manea
19   Görögország Lazaros Karathanassis

60 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Szlovákia Lévai István
    Bulgária Ivo Serafimov Angelov
    Szerbia Davor Stefanek
    Oroszország Arslan Abdullin
5   Fehéroroszország Maksim Kazharski
5   Azerbajdzsán Kamran Mammadov
7   Grúzia Irakli Chochua
8   Franciaország Tarik Belmadani
9   Svédország Rasmus Lindqvist Stolt
10   Örményország Artur Mkrtchyan
11   Svájc Patrick Stadelmann
12   Észtország Anar Zeinalov
13   Litvánia Ramunas Dagys
14   Spanyolország Albert Aghazaryan
15   Törökország Soner Sucu
16   Horvátország Tonimir Sokol
17   Románia Eusebiu Iancu Diaconu
18   Németország Christoph Bast
19   Olaszország Vincenzo Macri
20   Nagy-Britannia Terence Christopher Bosson
20   Görögország Vladimiros Matias
20   Finnország Esa Leo Uimonen
20   Ukrajna Ruslan Israfilov
24   Portugália Manuel Almeida
25   Lengyelország Edward Barsegjan
26   Moldova Donior Islamov

66 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Németország Frank Stabler
    Románia Georgian Carpen
    Svédország Ove Mathias Gunther
    Oroszország Islam-Beka Albiev
5   Szerbia Aleksandar Maksimovic
5   Fehéroroszország Yaraslau Kardash
7   Portugália Hugo Miguel Passos
8   Bulgária Emilyan Malinov Todorov
9   Horvátország Dominik Etlinger
10   Franciaország Artak Margaryan
11   Izrael Yuri Vechshev
12   Örményország Aram Julfalakyan
13   Törökország Refik Ayvazoglu
14   Csehország Filip Dubsky
15   Moldova Ion Luchita
16   Grúzia Revaz Lashkhi
17   Litvánia Edgaras Venckaitis
18   Magyarország Korpási Bálint
19   Szlovákia Lévai Attila
19   Olaszország Tiziano Corriga
21   Azerbajdzsán Vitaliy Rahimov
22   Ukrajna Armen Vardanyan
23   Svájc Pascal Strebel
23   Norvégia Marius Blomstadli Thommesen
25   Ausztria Benedikt Puffer
25   Dánia Fredrik Holmquist Bjerrehuus
25   Lengyelország Edgar Melkumov Pogosian
25   Görögország Christos Apostolou
29   Lettország Sergejs Mironovs

74 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Oroszország Roman Vlasov
    Grúzia Manuchar Tskhadaia
    Litvánia Alexsandr Kazakevic
    Örményország Arsen Julfalakyan
5   Franciaország Christophe Guenot
5   Ukrajna Dmytro Pyshkov
7   Törökország Seref Tufenk
8   Horvátország Bozo Starcevic
9   Lengyelország Arkadiusz Marcin Kulynycz
10   Azerbajdzsán Elvin Mursaliyev
11   Csehország Petr Novak
12   Románia Ionel Puscasu
13   Svédország Robert Patrik Rosengren
14   Ausztria Florian Marchl
15   Norvégia Rasmus Nes Tjorstad
16   Izrael Ilya Shafran
17   Lettország Aleksandrs Visnakovs
18   Szerbia Goran Bulatovic
19   Fehéroroszország Valery Palenski
20   Bulgária Iliyan Todorov Georgiev
20   Moldova Igor Besleaga
22   Magyarország Szabó Martin
23   Görögország Ioannis Triantafyllidis
24   Finnország Veli-Karri Suominen
25   Olaszország Saverio Scaramuzzi
26   Szlovénia Jure Kuhar
26   Svájc Jonas Bossert
28   Dánia Carl Ekstrom
28   Szlovákia Vojtech Jakus
30   Németország Fabian Janicke
31   Albánia Meraldo Ndoka

84 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Bulgária Hristo Diyanov Marinov
    Lengyelország Damian Janikowski
    Ukrajna Zhan Beleniuk
    Magyarország Lőrincz Viktor
5   Litvánia Laimutis Adomaitis
5   Észtország Eerik Aps
7   Grúzia Vladimer Gegeshidze
8   Azerbajdzsán Saman Ahman Tahmasebi
9   Olaszország Andrea Minguzzi
10   Törökország Ahmet Yildirim
11   Csehország Artur Omarov
12   Horvátország Nenad Zugaj
13   Svájc Thomas Suppiger
14   Örményország Hrach Hovhannisyan
15   Moldova Serghei Zgherea
16   Szlovákia Marian Mihalik
17   Svédország Jim Eric Filip Pettersson
18   Albánia Mirukaj Ergys
19   Németország Ramsin Azizsir
20   Ausztria Amer Hrustanovic
21   Románia Tamás Attila Gheza
22   Fehéroroszország Javid Hamzatau
23   Franciaország Mélonin Noumonvi
24   Finnország Rami Antero Hietaniemi
25   Montenegró Nikola Knezevic
26   Oroszország Aleksey Mishin
26   Spanyolország Pedro Garcia Perez
26   Lettország Zbignevs Romanovskis
29   Norvégia Jon Isaksen
30   Görögország Leon Laokratis Kessidis
31   Szerbia Petar Balo
31   Dánia Christian Brix Roed

96 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Örményország Artur Aleksanyan
    Litvánia Mindaugas Ezerskis
    Azerbajdzsán Shalva Qadabadze
    Ukrajna Sergii Rutenko
5   Lengyelország Damian Sergiusz Fedorowicz
5   Németország Oliver Adrian Hassler
7   Oroszország Rustam Totrov
8   Magyarország Rizmajer György
9   Csehország David Vala
10   Grúzia Soso Jabidze
11   Törökország Ahmet Tacyildiz
12   Bulgária Kaloyan Ivanov Dinchev
13   Románia Robert Alexandru Papp
14   Finnország Timo Antero Kallio
15   Olaszország Beniamino Scibilia
15   Svédország Jimmy Alexander Lidberg
17   Észtország Alo Toom
18   Moldova Andrian Mocanu
18   Görögország Alexandros Poikilidis
20   Szlovákia Filip Koszheghy
20   Szerbia Dejan Franjkovic
20   Izrael Robert Avanesyan
23   Fehéroroszország Tsimafei Dzeinichenka
24   Horvátország Sinisa Hogac

120 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Törökország Riza Kayaalp
    Oroszország Khasan Baroev
    Ukrajna Yevhenii Orlov
    Örményország Yuri Patrikeev
5   Azerbajdzsán Messoud Hashimzada
5   Magyarország Deák Bárdos Mihály
7   Fehéroroszország Ioseb Chugoshvili
8   Litvánia Mindaugas Mizgaitis
9   Franciaország Yannick Szczepaniak
10   Grúzia Guram Pherselidze
11   Németország Ralf Walter Boehringer
12   Románia Alin Alexuc-Ciurariu
13   Lettország Igors Kostins
14   Olaszország Rocco Daniele Ficara
15   Csehország Marek Svec
16   Bulgária Ivan Stoyanov Ivanov
16   Lengyelország Lukasz Banak
16   Görögország Savas Ioannis
16   Észtország Heiki Nabi
20   Montenegró Vladimir Radosavljevic
20   Szerbia Milos Spasic
22   Svédország Leif Eddy Bengtsson
22   Horvátország Marko Koscevic

SzabadfogásúSzerkesztés

55 kgSzerkesztés

# ország[3] név
    Oroszország Dzhamal Otarsultanov
    Grúzia Besarion Gochashsili
    Bulgária Radoslav Marinov Velikov
    Törökország Ahmet Peker
5   Örményország Mihran Jaburyan
5   Moldova Alexandru Chirtoaca
7   Ukrajna Igor Khavaldzhy
8   Fehéroroszország Andrei Komar
9   Magyarország Molnár Róbert
10   Lengyelország Adam Benkovski
11   Románia Andrei Dukov
12   Németország Emanuel Krause
13   Albánia Islam Islamaj
14   Monaco Ghenadie Tulbea
15   Azerbajdzsán Galib Alyev
16   Franciaország Chakir Ansari
17   Svájc Urs Wild
18   Szerbia Nikola Markovic
19   Litvánia Sarunas Jurcys

60 kgSzerkesztés

# ország[3] név
    Azerbajdzsán Toghzul Asgarov
    Bulgária Anatolie Ilarionovitch Guidea
    Oroszország Rasul Murtazaliev
    Grúzia Malkhaz Zarkua
5   Ukrajna Yevhenii Khavilov
5   Románia George Bucur
7   Fehéroroszország Uladzislau Andreyeu
8   Németország Tim Schleicher
9   Örményország Artur Arakelyan
10   Moldova Pavel Negru
11   Macedónia Rufat Ismaili
12   Törökország Munir Recep Aktas
13   Magyarország Molnár József
14   Ausztria Maximilian Ausserleitner
15   Litvánia Vytas Cumakov
16   Szlovákia Mykola Bolotnjuk
17   Szerbia Dragan Desic
17   Lengyelország Krzysztof Bienkowski
19   Spanyolország Yunier Castillo Silveira
20   Görögország Antranik Ovsepian

66 kgSzerkesztés

# ország[4] név
    Oroszország Alan Gogajev
    Bulgária Leonid Anatolevics Bazan
    Magyarország Wöller Gergő
    Örményország Devid Safaryan
5   Törökország Yakup Gor
5   Grúzia Otar Tushishvili
7   Ukrajna Andrij Sztadnik
8   Olaszország Raimondo Campagna
9   Azerbajdzsán Emin Azizov
10   Fehéroroszország Albert Batyrau
11   Németország Martin Sebastian Daum
12   Románia Yan Ceaban
13   Görögország Andreas Triantafyllidis
14   Szlovákia Peter Obzera
15   Moldova Vladimir Gotisan
16   Ciprus Stelios Mama
17   Ausztria Georg Marchl
17   Lengyelország Adam Konrad Blok
17   Macedónia Dejan Mitrov
20   Nagy-Britannia Oleksandr Madyarchyk
21   Szerbia Mirjan Gecin

74 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Oroszország Denis Tsargush
    Grúzia Davit Khutsishvili
    Magyarország Hatos Gábor
    Azerbajdzsán Alexander Gostiev
5   Ukrajna Oleg Bilotserkivskyi
5   Törökország Soner Demirtas
7   Bulgária Kiril Stoychev Terziev
8   Örményország Musa Murtazaliev
9   Nagy-Britannia Myroslav Dykun
10   Moldova Roman Dermenji
11   Franciaország Luca Ezio Lampis
12   Macedónia Ljuljzim Vrenezi
13   Németország Aydin Ergun
14   Finnország Rolle Kristian Rantala
15   Lengyelország Adam Henryk Sobieraj
16   Spanyolország Alberto Martinez Navarro
17   Szlovákia Dan Palinkas
17   Románia Marius Lucian Atofani
19   Ausztria Philipp Crepaz
20   Svájc Steven Graf
21   Fehéroroszország Anton Afanasyeu
22   Észtország Elar Hani
23   Olaszország Carmelo Lumia
24   Csehország Gurgen Baghdasaryan
25   Szerbia Valdemar Stajer
26   Görögország Oleg Matsalin

84 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Grúzia Dato Marsagishvili
    Bulgária Mihail Petrov Ganev
    Oroszország Anzor Urishev
    Románia Gheorghita Stefan
5   Lettország Armands Zvirbulis
5   Törökország Serdar Boke
7   Fehéroroszország Amarhajy Mahamedau
8   Izrael Sergei Kolesnicov
9   Görögország Timofei Xenidis
10   Ukrajna Dzhambuli Tsotadze
11   Örményország Gadzhimurad Nurmagomedov
12   Németország Konstantin Volk
13   Macedónia Dejan Bogdanov
14   Lengyelország Maciej Michal Balawender
15   Spanyolország Boris Andonov
16   Moldova Ion Gurmuzachi
17   Litvánia Edgaras Voitechovskis
18   Franciaország Stéphane Jean Marczinski
18   Svájc Marco Lukas Riesen
20   Írország Alexander William Dolly
21   Albánia Egzon Shala
22   Szerbia Dragutin Dukic
23   Nagy-Britannia Ivante Akkerman
24   Magyarország Veréb István
25   Azerbajdzsán Ilya Khamikoyev
26   Olaszország Andrea Sorbello
27   Szlovákia René Matejov

96 kgSzerkesztés

# ország[4] név
    Oroszország Abduszalam Gadiszov
    Ukrajna Valerii Andriitszev
    Törökország Serhat Balci
    Fehéroroszország Ivan Jankovszki
5   Azerbajdzsán Nauruz Temrezov
5   Lengyelország Radoslaw Baran
7   Bulgária Georgi Atanaszov Szredkov
8   Szlovákia Jozef Jaloviar
9   Grúzia George Gogshelidze
10   Románia Adrian Recorean
11   Magyarország Fodor Tamás
12   Örményország Andranik Galstyan
13   Németország Kevin Schwaebe
14   Nagy-Britannia Leon Gregory Rattigan
15   Moldova Nicolai Ceban
16   Görögország Grigorios Kriaridis
17   Macedónia Aleksandar Stojanov
18   Ciprus Aparian Varntan
19   Lettország Imants Lagodskis
20   Szerbia Marko Jovanovic

120 kgSzerkesztés

# ország[5] név
    Törökország Taha Akgül
    Magyarország Ligeti Dániel
    Grúzia Davit Modzmanashvili
    Fehéroroszország Ihar Dziatko
5   Bulgária Dimitar Angelov Kumchev
5   Németország Nick Matuhin
7   Oroszország Bakhtiyar Akhmedov
8   Albánia Fatjon Baro
9   Spanyolország Jose Cuba Vazquez
10   Románia Rares Daniel Chintoan
11   Azerbajdzsán Jamaladdin Magomedov
12   Moldova Alexandr Romanov
13   Szerbia Predrag Budic
14   Ukrajna Oleksandr Khotsianivskyi
15   Szlovákia Marian Hutnan
16   Görögország Statis Giagias
17   Lettország Dmitrijs Mihailovs
18   Lengyelország Bartlomiej Wladyslaw Bartnicki
19   Örményország Ruslan Basiev
20   Macedónia Aleksandar Georgiev

NőkSzerkesztés

SzabadfogásúSzerkesztés

48 kgSzerkesztés

# ország[6] név
    Ukrajna Ljudmila Baluska
    Románia Estera Dobre
    Oroszország Marina Vilmova
    Németország Jaqueline Saskia Schellin
5   Norvégia Henriette Slattum
5   Magyarország Dénes Mercédesz
7   Lengyelország Anna Lukasiak
8   Azerbajdzsán Marziget Bagomedova
9   Olaszország Silvia Felice
10   Bulgária Elitsza Atanaszova Jankova
10   Finnország Sarianne Johanna Savola
12   Litvánia Vaida Puidaite
13   Fehéroroszország Vanesza Kaladzinszkaja
14   Portugália Liliana Costa Dos Santos
15   Szlovákia Lenka Matejova
16   Svédország Victoria Emma Jeppsson
17   Szerbia Bojana Jolicic

51 kgSzerkesztés

# ország[3] név
    Lengyelország Iwona Nina Matkowska
    Ukrajna Oleksandra Kogut
    Németország Alexandra Demmel
    Oroszország Katya Krasnova
5   Azerbajdzsán Patimat Bagomedova
5   Törökország Burcu Kebic
7   Hollandia Jessica Blaszka
8   Olaszország Francesca Mori
9   Franciaország Vanessa Zohra Boubryemm
10   Moldova Natalia Budu
11   Románia Alexandra Mihaela Munteanu
12   Fehéroroszország Vialeta Chyrik
13   Svédország Fredrika Ida Petersson
14   Svájc Marina Wisler
15   Spanyolország Maria del Barcelo
16   Szerbia Eva Tuba
17   Lettország Karalina Tjapka

55 kgSzerkesztés

# ország[5] név
    Ukrajna Nataliya Synyshyn
    Svédország Sofia Magdalena Mattsson
    Oroszország Maria Gurova
    Románia Ana Maria Paval
5   Görögország Maria Prevolaraki
5   Lengyelország Roksana Marta Zasina
7   Finnország Petra Maarit Olli
8   Svájc Nadine Simone Tokar
9   Magyarország Barka Emese
10   Franciaország Anna Gomis
11   Csehország Lenka Martinakova
12   Fehéroroszország Nadzeya Shushko
13   Olaszország Valentina Minguzzi
14   Azerbajdzsán Yuliya Ratkevich
15   Portugália Vania Guerreiro
16   Németország Eileen Friedrich
17   Törökország Zeynep Yildirim
18   Moldova Elena Turcan
19   Szerbia Jovana Krcmarevic

59 kgSzerkesztés

# ország[3] név
    Ukrajna Ganna Vasylenko
    Lettország Anastasija Grigorjeva
    Azerbajdzsán Sona Ahmadli
    Moldova Ludmila Cristea
5   Fehéroroszország Nadzeya Mikhalkova
5   Oroszország Anna Polovneva
7   Montenegró Mirjana Martinovic
8   Szerbia Andela Krcmarevic
9   Lengyelország Katarzyna Krawczyk
10   Magyarország Szabó Emese
11   Románia Georgiana Narcisa Paic
11   Törökország Hafize Sahin
13   Svájc Fabienne Wittenwiler
14   Észtország Johanna Kikkas
15   Svédország Ida-Theres Nerell
16   Németország Kathrin Neumaier

63 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Ukrajna Yuliya Ostapchuk
    Oroszország Natalia Smirnova
    Lengyelország Monika Ewa Michalik
    Törökország Elif Jale Yesilirmak
5   Bulgária Elina Lyubchova Vaseva
5   Svédország Malin Johanna Mattsson
7   Olaszország Maria Diana
8   Németország Yvonne Hees
9   Franciaország Audrey Prieto
10   Románia Beatrice Oancea
11   Görögország Agoro Papavasileiou
12   Lettország Irina Petrova
13   Fehéroroszország Anastasiya Huchok
14   Azerbajdzsán Olesya Zamula
15   Csehország Michala Spoustova
16   Ausztria Laura Raffler
17   Spanyolország Maria Mendez Mayo
18   Szerbia Ana Tuba
19   Nagy-Britannia Sarah Marie Connolly
20   Norvégia Sarlote Scalen

67 kgSzerkesztés

# ország[2] név
    Svédország Hanna Katarina Johansson
    Ukrajna Alla Cherkasova
    Azerbajdzsán Nadya Sementsova
    Bulgária Dzhanan Filipova Manolova
5   Oroszország Yuliya Bartnovskaya
5   Lettország Kristine Orbova
7   Románia Roxana Andree Nastrusnicu
8   Fehéroroszország Hanna Savenia
9   Izrael Ilana Kratysh
10   Németország Aline Focken
11   Spanyolország Irene Garcia Garrido
11   Ausztria Stephanie Maierhofer
13   Törökország Neslihan Ulusoy
14   Szerbia Ira Tuba

72 kgSzerkesztés

# ország[7] név
    Norvégia Maja Gunvor Erlandsen
    Ukrajna Kateryna Burmistrova
    Oroszország Natalia Varabjova
    Spanyolország Maider De Audicana
5   Svédország Anna Fransson
5   Azerbajdzsán Nataliya Palamarchuk
7   Fehéroroszország Vasilisa Marzaliuk
8   Ausztria Marina Gastl
9   Franciaország Cinthya Vanessa Vescan
10   Románia Elena Diana Mudrag
11   Görögország Maria Louiza Vryoni
12   Magyarország Godó Kitti
13   Olaszország Dalma Caneva
14   Nagy-Britannia Chloe Anteda Spiteri
15   Törökország Yasemin Adar
16   Észtország Epp Mae
17   Németország Lisa Hug
18   Bulgária Stanka Zlateva Hristova
19   Szerbia Una Svetlana Tuba
19   Örményország Karine Shaboyan

JegyzetekSzerkesztés

  1. [1] URL hozzáférés – 2012. március 6.
  2. a b c d e f g h i j k [2] Archiválva 2012. március 11-i dátummal a Wayback Machine-ben URL hozzáférés – 2012. március 14.
  3. a b c d [3] Archiválva 2012. március 11-i dátummal a Wayback Machine-ben URL hozzáférés – 2012. március 7.
  4. a b [4] Archiválva 2012. március 11-i dátummal a Wayback Machine-ben URL hozzáférés – 2012. március 6.
  5. a b [5] Archiválva 2012. március 11-i dátummal a Wayback Machine-ben URL hozzáférés – 2012. március 12.
  6. [6] Archiválva 2012. március 1-i dátummal a Wayback Machine-ben URL hozzáférés – 2012. március 6.
  7. [7] Archiválva 2012. március 11-i dátummal a Wayback Machine-ben URL hozzáférés – 2012. március 10.

ForrásokSzerkesztés