===Távolsági forgalom===
{| class="wikitable zebra"
|- class="hintergrundfarbe5"
! Járat !! Útvonal !! JáratszámÜtem
|-
| {{Bahnliniealign="center" | '''ICE| 11|ICE}}'''
| [[Berlin Ostbahnhof|Berlin Ostbahnhof]] – [[Hildesheim Hauptbahnhof|Hildesheim Hbf]] – [[Bahnhof Kassel-Wilhelmshöhe|Kassel-Wilhelmshöhe]] – '''Frankfurt (Main) Hbf''' – [[Mannheim Hauptbahnhof|Mannheim Hbf]] – [[Stuttgart Hauptbahnhof|Stuttgart Hbf]] – [[Augsburg Hauptbahnhof|Augsburg Hbf]] – [[München Hauptbahnhof|München Hbf]]
| kétóránként
| Kétóránként
|-
| {{Bahnliniealign="center" | '''ICE| 12|ICE}}'''
| Berlin Ostbahnhof–Hildesheim–Kassel Ostbahnhof – Hildesheim Hbf – Kassel-Wilhelmshöhe–Wilhelmshöhe – '''Frankfurt (Main) Hbf'''–Mannheim– – Mannheim Hbf – [[Karlsruhe Hauptbahnhof|Karlsruhe Hbf]] – [[Freiburg (Breisgau) Hauptbahnhof|Freiburg (Brsg) Hbf]] – [[Bahnhof Basel SBB|Basel SBB]] (– [[Interlaken]] Ost)
| kétóránként
| Kétóránként
|-
| {{Bahnliniealign="center" | '''ICE| 20|ICE}}'''
| ([[Kiel Hauptbahnhof|Kiel Hbf]] –) [[Hamburg Hauptbahnhof|Hamburg Hbf]] – [[Hannover Hauptbahnhof|Hannover Hbf]]–Kassel – Kassel-Wilhelmshöhe–Wilhelmshöhe – '''Frankfurt (Main) Hbf'''–Mannheim–Karlsruhe–Freiburg–Basel – Mannheim Hbf – Karlsruhe Hbf – Freiburg (Brsg) Hbf – Basel SBB (– [[Zürich Hauptbahnhof|Zürich HB]])
| kétóránként
| Kétóránként
|-
| {{Bahnliniealign="center" | '''ICE| 22|ICE}}'''
| (Kiel–Kiel Hbf –) Hamburg–Hannover–KasselHamburg Hbf – Hannover Hbf – Kassel-Wilhelmshöhe–Wilhelmshöhe – '''Frankfurt (Main) Hbf''' – [[Frankfurt am Main Flughafen Fernbahnhof|Frankfurt Flughafen Fernbf]]–Mannheim–Stuttgart – Mannheim Hbf – Stuttgart Hbf
| kétóránként
| Kétóránként
|-
| align="center" | '''ICE 31'''<br/>'''ICE 31'''
| {{Bahnlinie|ICE|31|ICE}} {{Bahnlinie|IC|31|IC}}
| (Kiel–Kiel Hbf –) Hamburg–Hamburg Hbf – [[Osnabrück Hauptbahnhof|Osnabrück Hbf]] – [[Dortmund Hauptbahnhof|Dortmund Hbf]] – [[Duisburg Hauptbahnhof|Duisburg Hbf]] – [[Köln Hauptbahnhof|Köln Hbf]] – [[Koblenz Hauptbahnhof|Koblenz Hbf]] – '''Frankfurt (Main) Hbf'''–Mannheim–Freiburg–Basel – Mannheim Hbf – Freiburg (Brsg) Hbf – Basel SBB bzw. [[Würzburg Hauptbahnhof|Würzburg Hbf]] – [[Nürnberg Hauptbahnhof|Nürnberg Hbf]] – [[Regensburg Hauptbahnhof|Regensburg Hbf]] – [[Passau Hauptbahnhof|Passau Hbf]] (– [[Linz Hauptbahnhof|Linz Hbf]] – [[Wien Westbahnhof|Wien Westbf]])
| kétóránként
| Kétóránként
|-
| {{Bahnliniealign="center" | '''ICE| 41|ICE}}'''
| (Dortmund–Dortmund Hbf –) Essen–Duisburg–Essen Hbf – Duisburg Hbf – [[Bahnhof Köln Messe/Deutz|Köln Messe/Deutz]]–Frankfurt Flughafen– – Frankfurt Flughafen Fernbf – '''Frankfurt (Main) Hbf'''–Würzburg–Nürnberg–München – Würzburg Hbf – Nürnberg Hbf – München Hbf
| óránként
| Óránként
|-
| {{Bahnliniealign="center" | '''ICE| 49|ICE}}'''
| Köln–Köln Hbf – [[Bahnhof Siegburg/Bonn|Siegburg/Bonn]] – [[Bahnhof Montabaur|Montabaur]] – [[Bahnhof Limburg Süd|Limburg Süd]]–Frankfurt Flughafen– – Frankfurt Flughafen Fernbf – '''Frankfurt (Main) Hbf'''
| egyszer naponta
| Egy járat
|-
| {{Bahnliniealign="center" | '''ICE| 50|ICE}}'''
| [[Dresden Hauptbahnhof|Dresden Hbf]] – [[Leipzig Hauptbahnhof|Leipzig Hbf]] – [[Erfurt Hauptbahnhof|Erfurt Hbf]] – [[Bahnhof Eisenach|Eisenach]] – [[Bahnhof Fulda|Fulda]] – '''Frankfurt (Main) Hbf'''–Frankfurt – Frankfurt Flughafen (Fernbf – [[Wiesbaden Hauptbahnhof|Wiesbaden Hbf]])
| kétóránként
| Kétóránként
|-
| {{Bahnliniealign="center" | '''ICE| 78|ICE}}'''
| [[Bahnhof Amsterdam Centraal|Amsterdam C CS]] – [[Bahnhof Arnhem|Arnhem]]–Duisburg–Köln–Frankfurt Flughafen– – Duisburg Hbf – Köln Hbf – Frankfurt Flughafen Fernbf – '''Frankfurt (Main) Hbf'''
| kétóránként
| Kétóránként
|-
| {{Bahnliniealign="center" | '''ICE| 79|ICE}}'''
| [[Bahnhof Bruxelles-Midi/Brussel-Zuid|Brüssel Süd]] – [[Bahnhof Liège-Guillemins|Liège-Guillemins]] – [[Aachen Hauptbahnhof|Aachen Hbf]]–Köln–Frankfurt Flughafen– – Köln Hbf – Frankfurt Flughafen Fernbf – '''Frankfurt (Main) Hbf'''
| négyóránként
| Egy járat
|-
| align="center" | '''ICE/TGV 82'''
| {{Bahnlinie|ICE|82|ICE}}
| '''Frankfurt (Main) Hbf'''–Mannheim– – Mannheim Hbf – [[Kaiserslautern Hauptbahnhof|Kaiserslautern Hbf]] – [[Saarbrücken Hauptbahnhof|Saarbrücken Hbf]] – [[Gare de l’Est|Paris Ost]]
| kb. négyóránként
|-
| align="center" | '''TGV 9580/9581'''
| {{Bahnlinie|ICE|91|ICE}}
| '''Frankfurt (Main) Hbf''' – Mannheim Hbf – Karlsruhe – Baden-Baden – Strasbourg - [[Bahnhof Mulhouse-Ville|Mulhouse-Ville]] - [[Bahnhof Belfort-Montbéliard TGV|Belfort-Montbéliard]] - [[Bahnhof Besançon Franche-Comté TGV|Besançon Franche-Comté]] - Mâcon-Ville - [[Bahnhof Lyon-Part-Dieu|Lyon-Part-Dieu]] - [[Bahnhof Avignon TGV|Avignon TGV]] - [[Bahnhof Aix-en-Provence TGV|Aix-en-Provence TGV]] - [[Gare de Marseille-Saint-Charles]]
| '''Frankfurt (Main)'''–Würzburg–Nürnberg–Passau–Linz–Wien Westbf
| naponta 14:00-kor
| Kétóránként
|-
| align="center" | '''ICE 91'''
| {{Bahnlinie|IC|26|IC}}
| '''Frankfurt (Main) Hbf''' – Würzburg Hbf – Nürnberg Hbf – Passau Hbf – Linz Hbf – Wien Westbf
| [[Bahnhof Stralsund|Stralsund]]–Hamburg–Kassel-Wilhelmshöhe–[[Bahnhof Gießen|Gießen]]–'''Frankfurt (Main)'''–[[Heidelberg Hauptbahnhof|Heidelberg]]–Karlsruhe ▼
| kétóránként
| Kétóránként
|-
| align="center" | '''IC 26'''
| {{Bahnlinie|IC|50|IC}}
▲| [[ Bahnhof Stralsund Hauptbahnhof|Stralsund Hbf]] –Hamburg–Kassel – Hamburg Hbf – Kassel- Wilhelmshöhe–Wilhelmshöhe – [[Bahnhof Gießen|Gießen]] – '''Frankfurt (Main) Hbf''' – [[Heidelberg Hauptbahnhof|Heidelberg Hbf]] –Karlsruhe – Karlsruhe Hbf (– Augsburg Hbf – München Hbf)
| '''Frankfurt (Main)'''–Mannheim–Kaiserslautern–Saarbrücken
| kétóránként
| Egy járat
|-
| align="center" | '''IC 50'''
| {{Bahnlinie|IC|62|IC}}
| '''Frankfurt (Main) Hbf''' – Mannheim Hbf – Kaiserslautern Hbf – Saarbrücken Hbf
| ([[Bahnhof Siegen|Siegen]]–Gießen–) '''Frankfurt (Main)'''–Stuttgart–München–[[Salzburg Hauptbahnhof|Salzburg]] (–[[Graz Hauptbahnhof|Graz]]/[[Klagenfurt Hauptbahnhof|Klagenfurt]])
| egyszer naponta
| Kétóránként
|-
| align="center" | '''IC 62'''
| {{Bahnlinie|ICE|87|IC}}
| ('''Frankfurt (Main)''' – Stuttgart Hbf – Augsburg Hbf – München Hbf –) Stuttgart–[[ZürichSalzburg Hauptbahnhof|Zürich HBSalzburg Hbf]] (–[[Graz Hauptbahnhof|Graz Hbf]]/[[Klagenfurt Hauptbahnhof|Klagenfurt Hbf]])
| kétóránként
| Egy járat
|-
| align="center" | '''IC 87'''
| ('''Frankfurt (Main) Hbf''' –) Stuttgart Hbf – Zürich HB
| egyszer naponta
|-
| align="center" | '''RJ 63'''
| '''Frankfurt (Main) Hbf''' – München Hbf – Salzburg Hbf – Linz Hbf – Wien Westbf – [[Budapest]] [[Keleti pályaudvar]]
| egyszer hetente
|-
| align="center" | '''RJ 66'''
| Budapest Keleti pályaudvar – Wien Westbf – Linz Hbf – Salzburg Hbf – München Hbf – '''Frankfurt (Main) Hbf'''
| kétszer hetente
|-
|}
|