„7-es busz (Salgótarján)” változatai közötti eltérés
[nem ellenőrzött változat] | [nem ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
Nincs szerkesztési összefoglaló |
|||
53. sor:
Tanítási napokon és tanszünetben különböznek a járatok. Tanszünetben 7:00-kor, 12:55-kor és 15:45-kor 7-es jelzéssel indulnak járatok a Helyi Autóbusz-állomás - Kórház - Fáy András körút - Losonci út - Helyi Autóbusz-állomás útvonalon.
Tanítási napokon különböznek a járatok illetve más számokkal indulnak. 6:50-kor 7-es jelzéssel indul járat, de ez a járat a megszokott útvonalától eltérően betér Forgách telepre, majd ezután Fáy András körútra érkezik és visszaérkezik a Helyi Autóbusz-állomásra. Ez a járat a tanszünetben induló 7:00-kor induló járat helyett közlekedik. A 7:20-kor, 12:55-kor és 15:45-kor induló járat is különböző számmal indul
Az egyetlen járat ami kilóg a sorból a 7C ami munkanapokon jár csak, és 7:20-kor indul. A Helyi Autóbusz-állomás - Losonci út - Fáy András körút - Losonci út - Helyi Autóbusz-állomás - Uzoni Péter Iskola útvonalon közlekedik iskolaidőszakban és azon kívül is.
== Külső hivatkozások ==
|