„Dunaújváros tömegközlekedése” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [nem ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
47. sor:
[[Fájl:Busz 25.jpg|200px|thumb|right|25-ös autóbusz a Baracsi út megállóból indulva]]
* '''2:''' (Kokszvegyészet
* '''3:''' Papírgyár – Vasmű út – Római krt. – Vasmű út – Papírgyár (–
* '''4:''' Papírgyár – Autóbusz-állomás – Bocskai u. – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Papírgyár
* '''5:''' Kertváros – Bocskai u. – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Római krt. – Óváros – Újtelep – Szilágyi E. út – Vasútállomás – Volán-telep
58. sor:
* '''23:''' Újtelep – TESCO* – Óváros – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Óváros – TESCO* – Újtelep
* '''24:''' Ruhagyár – Óváros – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Római krt. – Óváros – Ruhagyár
* '''25:''' BODY FASHION Kft. – Benzinkút – Óváros – Vasmű út – Autóbusz-állomás – Szórád M. út – Óváros – BODY FASHION Kft. (– Benzinkút)
* '''27:''' BODY FASHION Kft. – Benzinkút – Szórád M. út – Autóbusz-állomás
* '''27 vissza:''' Autóbusz-állomás – Szórád M. út – BODY FASHION Kft. – Benzinkút
* '''28:''' BODY FASHION Kft. – Benzinkút – Óváros – Szilágyi E. út – Hajnal u.
* '''28 vissza:''' Hajnal u. – Szilágyi E. út – Óváros – BODY FASHION Kft. – Benzinkút
* '''29:''' BODY FASHION Kft. – Benzinkút – Temető – Óváros – Vasmű út – Autóbusz-állomás – Szórád M. út – Óváros – Temető – BODY FASHION Kft. (– Benzinkút)
* '''32:''' Hajnal u. – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Pálhalma
* '''32 vissza:''' Pálhalma – Vasmű út – Autóbusz-állomás – Hajnal u.
* '''33:''' Pálhalma – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Római krt. – Bocskai u. – Kertváros – Volán-telep
* '''35:''' (Pálhalma
* '''[[40-es busz (Dunaújváros)|40]]:''' Bagolyvár – Hajnal u. – Autóbusz-állomás – Vasmű út – Római krt. – Bocskai u. – Hajnal u. – Bagolyvár
* '''44:''' Szabadság u. – Bocskai u. – Szórád M. út – Autóbusz-állomás – Papírgyár (–
* '''44 vissza:''' Papírgyár – Autóbusz-állomás – Szórád M. út – Bocskai u. – Szabadság u. (–
* '''45:''' Bagolyvár – Hajnal u. – Bocskai u. – Római krt. – Vasmű út – Autóbusz-állomás – Hajnal u. – Bagolyvár
|