„7A busz (Salgótarján)” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [nem ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
aNincs szerkesztési összefoglaló |
Nincs szerkesztési összefoglaló |
||
1. sor:
[[Fájl:Tarjanihetesbuszok.png|bélyegkép|balra|180px|A 7-es buszcsalád térképe]]
{{Viszonylat infobox
|előző=7
|következő=
|háttérszín=
|kép=NV logo.jpg
45. sor:
}}
A [[salgótarján]]i '''7A jelzésű autóbuszok''' a ''Helyi autóbusz-állomás'' és a ''Fáy András körút'' között közlekednek a Helyi Autóbusz-állomás - Kórház - Fáy András körút - Kórház - Helyi Autóbusz-állomás útvonalon. Menetideje 30 perc<ref>[http://www.nogradvolan.hu/files/stvonal/7A-n.pdf A 7A útvonala]</ref>, a vonalon szóló buszok közlekednek.
== Külső hivatkozások ==
|