„13-as busz (Salgótarján)” változatai közötti eltérés
[nem ellenőrzött változat] | [nem ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
Nincs szerkesztési összefoglaló |
|||
8. sor:
|üzemeltető=[[KMKK Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ|KMKK]]
|járműtelep=Rákóczi út 137-139.
|végállomás 1=[[Zagyvaróna]], Mátyás Király út
|végállomás 2=Ipari park, forduló
|megállószám (1-2)= 29
|megállószám (2-1)=
|vonalhossz (1-2)= 15,3 km
|vonalhossz (2-1)=
|menetidő (1-2)=
|menetidő (2-1)=
|jellege=alapjárat
|család={{ikon|b|láthatóikon=nem|Salgótarján|1|14|61}}
|járműtípus=
|honlap=http://www.kmkk.hu/images/Salgotarjan/helyi_menetrendek/Salgotarjan_helyi_menetrendje_2016-07-02.pdf
|honlap=http://www.kmkk.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=96&Itemid=346▼
}}
{{Hasonló nevű viszonylatok|busz|13}}
{{Útvonaldiagram|Busz|13|
{{BS|KBHFa||'''Zagyvaróna Mátyás király út'''}}
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|BHFrf||Külső pályaudvar bejáró út.}}
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|BHFrf||Budapesti út orvosi rendelő}}
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|
{{BS|KBHFe||'''Ipari Park forduló'''}}
}}
58 ⟶ 56 sor:
A [[salgótarján]]i '''13-as busz''' ''Zagyvaróna, Mátyás király út'' és az ''Ipari park'' között közlekedik. Korábban Zagyvaróna és a Sugár út között közlekedett. Menetideje 35 perc az útvonalán szóló és csuklós [[autóbusz]]ok közlekednek.
Menetrend szerint csak naponta egyszer munkanapokon közlekedik
== Útvonala ==
72 ⟶ 70 sor:
!Fontosabb létesítmények
|-
|0||'''Zagyvaróna, Mátyás Király út'''
|align=left|{{ikon|b|Salgótarján|1|1U|14|61}}
|
184 ⟶ 182 sor:
|
|-
|37||'''Ipari Park, forduló'''<br>végállomás
|align=left|{{ikon|b|Salgótarján|9|19}}
|
194 ⟶ 192 sor:
{{jegyzetek}}
▲
{{Salgótarján autóbuszvonalai}}
{{Portál|Közlekedés|}}
|