„66-os villamos (Budapest)” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
a portál AWB |
Nincs szerkesztési összefoglaló |
||
22. sor:
}}
{{Hasonló nevű viszonylatok|villamos|66}}
A [[budapest]]i '''66-os jelzésű villamos'''
==Története==
1937. szeptember 12-én, a [[Petőfi híd|Horthy Miklós (ma: Petőfi) híd]] megnyitása napján indult a [[Móricz Zsigmond körtér|Horthy Miklós (ma: Móricz Zsigmond) körtér]] és a [[Nyugati pályaudvar]] között. 1944. szeptember 6-án megszűnt, helyette '''66A''' jelzéssel új járat indult a ''Nyugati pályaudvar – Nagykörút – Népszínház utca – Orczy tér'' útvonalon. A 66A november 18-áig, a 66-os újraindulásáig közlekedett.
1945. május 19-én indult újra (a Horthy híd felrobbantása miatt csak a) Boráros tér és a Nyugati pályaudvar között. 1950. március 27-én a Margit híd budai hídfőjéig hosszabbították, június 7-étől a Török utcáig járt, szeptember 7-én pedig elérte az óbudai Nagyszombat utcai végállomását, ezzel kiváltva az [[53-as villamos (Budapest)|53-as villamos]] budai szakaszát. Ugyanekkor megjelent a 66A betétjárat, ami a 66-os korábbi végállomásai között járt, 1951. április 30-ai megszűnéséig. A Petőfi híd átadása után (1952. november 22.) a 66-ost az új híd budai hídfőjéig hosszabbították, majd 1954. december 31-étől ismét a Móricz Zsigmond körtérig járt. A [[1956-os forradalom|forradalom]] után 1957. január 16-án indult újra, ekkor déli végállomása ismét a híd budai hídfője volt, majd 1958. április 21-étől ismét a körtér, de 1959. április 30-ától ismét a budai hídfő. Ezt követően útvonala 8 évig változatlan maradt, újbóli meghosszabbítására 1967. augusztus 14-én került sor: dél-budai végállomása a ''Lágymányosi lakótelep'' lett. Útvonala ezt követően megszűnéséig változatlan maradt, 1971. március 7-én a szentendrei HÉV meghosszabbítási munkálatai miatt a Nagyszombat utcai végállomás megszüntették, a Császárfürdőnél létesített ideiglenes-végállomáson a 66-osnak nem jutott hely.
== Jegyzetek ==
|