„NS villamos (Portland Streetcar)” változatai közötti eltérés
[nem ellenőrzött változat] | [nem ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
→További információk: - link |
→Történet: - 1-3 |
||
101. sor:
== Történet ==
A kezdetekben öt jármű közlekedett a vonalon. A 3,9 kilométeres szegmens a Portlandi Állami Egyetemtől északra indulva érintette a Gyöngynegyedet, ezután South Waterfront kerület Nob Hill blokkjától nyugatra az északnyugati 23. sugárúthoz érkezett. Ezután elhaladt a szamaritánus kórház előtt, majd a szomszédos utcákon visszaérkezett az egyetemhez. A járatra a tulajdonos Portland Streetcar, Inc. gyakran „5-mile-loop” („8 kilométeres kör”) néven hivatkozott, mivel útvonalának nagy részén visszafele irányban a párhuzamos utcákon haladt.
Az első ütem 57 millióba került, ebből 5 milliót a szövetségi kormányzat biztosított, a többit helyi forrásokból teremtették elő. Az első üzemnap 2001. július 20-án volt.
2004 januárjában elkezdték meghosszabbítani a pályát az egyetemtől a RiverPlace negyedig. A 16 millió dollárba kerülő szakaszt 2005. március 11-én adták át a forgalomnak. Az egy kilométeres szakaszon a két irány a Montgomery utcán és a Negyedik sugárúton 91 méter hosszan összefonódik; itt a két irányt jelzőrendszer biztosítja. Ez egyben a hálózat legmeredekebb szegmense: a Harrison utcán, az 1. és 2. sugárutak közötti szakaszon 8,75 százalékot emelkedik a pálya.
2006. október 30-án újabb, 680 méteres szakasz nyílt meg a RiverPlace negyed és a libegő alsó végállomása között; itt a villamosok ideiglenes jelleggel a Willamette Shore Trolley egyvágányú sínpárján haladtak. 2011 novemberére felújították a Moody sugárutat, ami magában foglalta az új, kétvágányos villamospályát is.
== Nosztalgiavillamos ==
|