„50-es busz (Tatabánya)” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
Nincs szerkesztési összefoglaló |
|||
18. sor:
|megállószám = 14
|menetidő = 19
|üzemidő 1 (hétköznap) =
|üzemidő 2 (hétköznap) =
|üzemidő 1 (hétvége) = –
|üzemidő 2 (hétvége) = –
|indításszám 1 (hétköznap) =
|indításszám 2 (hétköznap) =
|indításszám 1 (hétvége) = –
|indításszám 2 (hétvége) = –
40. sor:
!Bridgestone felé
!Autóbusz-állomás felé
|-
|''Autóbusz-állomás'' – Jedlik Ányos utca – Mozdony utca – Győri út – Dózsa György út – Dankó Pista utca – Búzavirág utca – Orgonás út – Üveggyár utca – ''Bridgestone''
|''Bridgestone'' – Üveggyár utca – Orgonás út – Búzavirág utca – Dankó Pista utca – Dózsa György út – Győri út – Mozdony utca – Jedlik Ányos utca – ''Autóbusz-állomás''
|