„Szenkovits Ferenc” változatai közötti eltérés

a
(Sor)szám és pontja közötti szóköz törlése kézi ellenőrzéssel (az esetleg hiányzó szóköz pótlása külön menetben történik)
(1 forrás archiválása és 0 megjelölése halott linkként. #IABot (v2.0beta14))
a ((Sor)szám és pontja közötti szóköz törlése kézi ellenőrzéssel (az esetleg hiányzó szóköz pótlása külön menetben történik))
* Szenkovits, F.; Mioc, V.; Stoica, C.: The Manev-type problems: a topological view. ''Mathematica'' 41 (64) (1999).
* Szenkovits, F.; Mioc, V.: The Schwarzschild-type two-body problem: a topological view. ''Studia Universitatis Babeş-Bolyai, Mathematica'' XLIII, 2 (1999), 111–117.
* Pál, Á.; Szenkovits, F.: Recurrent power series solution of the n-body problem associated to a quasihomogeneous potential. ''Romanian Astronomical Journal'' 8 (1998), 37–41 .
 
===Tudománytörténeti munkái===
165 521

szerkesztés