„N vízibusz (Velence)” változatai közötti eltérés
[ellenőrzött változat] | [ellenőrzött változat] |
Tartalom törölve Tartalom hozzáadva
a Bot: Útvonaldiagram-ikonok javítása (KBHFa, KBHFe) AWB |
a Bot: formai, sablonhasználati, helyesírási javítások; AWB |
||
1. sor:
{{Viszonylat infobox
|előző=
|következő=
|viszonylatnév=N
|járműfajta=vízibusz
|
|település=[[Velence (Olaszország)|Velence]]
|üzemeltető=[[Azienda del Consorzio Trasporti Veneziano|ACTV]]
|státusz=aktív
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|üzemidő 1 (hétfő)=23.30–04.10
|üzemidő 1 (kedd)=23.30–04.10
|üzemidő 1 (szerda)=23.30–04.10
|üzemidő 1 (csütörtök)=23.30–04.10
|üzemidő 1 (péntek)=23.30–04.10
|üzemidő 1 (szombat)=23.30–04.10
|üzemidő 1 (vasárnap)=23.30–04.10
|
|
|
|indításszám 1 (csütörtök)=21+21
|
|
|indításszám 1 (vasárnap)=21+21
|
}}
{{Útvonaldiagram|||
62. sor:
A [[Velence (Olaszország)|velencei]] '''N''' vagy '''Notte''' jelzésű vízibusz a '''San Zaccaria''' és a '''Lido''' között közlekedik éjszaka. A viszonylatot az [[Azienda del Consorzio Trasporti Veneziano|ACTV]] üzemelteti.
== Története ==
Az '''N''' jelzésű éjszakai vízizbusz az indulásától, [[1996]]-tól kezdve változatlan útvonalon közlekedik, csak éjszaka.
76. sor:
|}
== Megállóhelyei ==
{| {{széptáblázat}} style="font-size: 90%"
! sz.
108. sor:
|<center>10||<center>32||<center>'''Tronchetto Mercato'''||<center>13||<center>51||<center>[[2-es vízibusz (Velence)|2]]||Parkolók
|-
|<center>11||<center>39||<center>'''Piazzale Roma (Santa Chiara)'''||<center>12||<center>44||<center>[[1-es vízibusz (Velence)|1]], [[2-es vízibusz (Velence)|2]], [[41-es vízibusz (Velence)|41]], [[42-es vízibusz (Velence)|42]], [[51-es vízibusz (Velence)|51]], [[52-es vízibusz (Velence)|52]], [[61-es vízibusz (Velence)|61]], [[DM vízibusz (Velence)|DM]], ''[[Arlecchino vízibusz (Velence)|Arlecchino]]'', ''[[Pantallone vízibusz (Velence)|Pantallone]]'', [[Mestre tömegközlekedése|mestrei buszok]]||
|-
|<center>12||<center>42||<center>'''Ferrovia (Scalzi)'''||<center>11||<center>41||<center>[[1-es vízibusz (Velence)|1]], [[2-es vízibusz (Velence)|2]], [[41-es vízibusz (Velence)|41]], [[42-es vízibusz (Velence)|42]], [[51-es vízibusz (Velence)|51]], [[52-es vízibusz (Velence)|52]], [[DM vízibusz (Velence)|DM]], ''[[Arlecchino vízibusz (Velence)|Arlecchino]]'', ''[[Pantallone vízibusz (Velence)|Pantallone]]'', [[Ferrovie dello Stato]] (vasút)||Vasútállomás, Scalzi
132. sor:
|<center>22||<center>75||<center>'''Giardini'''||<center>1||<center>8||<center>[[1-es vízibusz (Velence)|1]], [[2-es vízibusz (Velence)|2]], [[8-as vízibusz (Velence)|8]], [[41-es vízibusz (Velence)|41]], [[42-es vízibusz (Velence)|42]], [[51-es vízibusz (Velence)|51]], [[52-es vízibusz (Velence)|52]], [[61-es vízibusz (Velence)|61]], [[62-es vízibusz (Velence)|62]]||Giardini Biennale
|-
|<center>23||<center>81||<center>'''Lido, Santa Maria Elisabetta'''||<center>0||<center>0||<center>[[1-es vízibusz (Velence)|1]], [[2-es vízibusz (Velence)|2]], [[8-as vízibusz (Velence)|8]], [[18-as vízibusz (Velence)|18]], [[51-es vízibusz (Velence)|51]], [[52-es vízibusz (Velence)|52]], [[61-es vízibusz (Velence)|61]], [[62-es vízibusz (Velence)|62]], [[Alilaguna Blu vízibusz (Velence)|Alilaguna B]], [[Alilaguna Rossa vízibusz (Velence)|Alilaguna R]]||Santa Maria Elisabetta, Lido
|}
139. sor:
Időszakonként egyes járatok csak a következő megállók között közlekednek:
* ''San Zaccaria – Rialto'' (23
* ''Tronchetto – Rialto'' (1
* ''San Zaccaria – Lido, Santa Maria Elisabetta'' (oda 1
* ''Tronchetto – Lido, Santa Maria Elisabetta'' (oda 4
A ''Tronchetto Mercato'' megállóhelyen csak munkanapokon állnak meg a járatok.
|