Torna a 2019. évi Európa játékokon

A 2019. évi Európa játékokon a tornában összesen 32 versenyszámot rendeztek. A torna versenyszámait június 22. és 30. között tartották. A játékokon öt szakág versenyszámait rendezték meg.

EseménynaptárSzerkesztés

Összesített éremtáblázatSzerkesztés

Ország   Arany   Ezüst   Bronz Összesen
1.   Oroszország (RUS) 2 1 0 3
2.   Fehéroroszország (BLR) 2 0 3 5
3.   Belgium (BEL) 1 1 0 2
4.   Azerbajdzsán (AZE) 0 1 1 1
  Portugália (POR) 0 1 1 1
6.   Izrael (ISR) 0 1 0 1

SzertornaSzerkesztés

FérfiSzerkesztés

ÉremtáblázatSzerkesztés

Ország   Arany   Ezüst   Bronz Összesen
1.   Oroszország (RUS) 1 0 1 2
2.   Ukrajna (UKR) 0 1 0 1

ÉrmesekSzerkesztés

versenyszám   arany   ezüst   bronz
Gyűrű
Korlát
Lólengés
Nyújtó
Összetett   David Beljavszkij
Oroszország (RUS)
  Oleh Vernyajev
Ukrajna (UKR)
  Vlagyiszlav Poljasov
Oroszország (RUS)
Talaj
Ugrás

NőiSzerkesztés

ÉremtáblázatSzerkesztés

Ország   Arany   Ezüst   Bronz Összesen
1.   Oroszország (RUS) 1 0 0 1
2.   Franciaország (FRA) 0 1 0 1
3.   Ukrajna (UKR) 0 0 1 1

ÉrmesekSzerkesztés

versenyszám   arany   ezüst   bronz
Felemás korlát
Gerenda
Összetett   Angelina Melnyikova
Oroszország (RUS)
  Lorette Charpy
Franciaország (FRA)
  Gyiana Varinszka
Ukrajna (UKR)
Talaj
Ugrás

AerobicSzerkesztés

ÉremtáblázatSzerkesztés

Ország   Arany   Ezüst   Bronz Összesen
1.   Oroszország (RUS) 1 0 1 2
2.   Olaszország (ITA) 1 0 0 1
3.   Románia (ROU) 0 1 1 2
4.   Bulgária (BUL) 0 1 0 1

ÉrmesekSzerkesztés

versenyszám   arany   ezüst   bronz
Vegyes páros   Olaszország (ITA)
Michela Castoldi
Davide Donati
  Románia (ROU)
Dacian Nicolae Barna
Andreea Bogati
  Oroszország (RUS)
Tatyjana Konakova
Grigorij Sihalejev
Vegyes csoport   Oroszország (RUS)
Timur Kulaev
Petr Perminov
Ilia Ostapenko
Roman Semenov
Garsevan Dzhanazian
  Bulgária (BUL)
Antonio Papazov
Tihomir Barotev
Ana Maria Stoilova
Ivelina Lukaki
Darina Pashova
  Románia (ROU)
Gabriel Bocser
Mihai Alin Popa
Dacian Nicolae Barna
Marian Brotei
Andreea Bogati

AkrobatikaSzerkesztés

ÉremtáblázatSzerkesztés

Ország   Arany   Ezüst   Bronz Összesen
1.   Fehéroroszország (BLR) 2 0 4 6
2.   Belgium (BEL) 2 1 0 3
  Oroszország (RUS) 2 1 0 3
4.   Azerbajdzsán (AZE) 0 2 1 3
  Portugália (POR) 0 2 1 3

ÉrmesekSzerkesztés

versenyszám   arany   ezüst   bronz
Női dinamikus   Belgium (BEL)
Talia De Troyer
Britt Vanderdonckt
Charlotte Van Royen
  Portugália (POR)
Bárbara da Silva Sequeira
Francisca Sampaio Maia
Francisca Maia
  Fehéroroszország (BLR)
Veranika Nabokina
Julija Ivoncsik
Karina Szandovics
Női egyenletes   Fehéroroszország (BLR)
Veranika Nabokina
Julija Ivoncsik
Karina Szandovics
  Belgium (BEL)
Talia De Troyer
Britt Vanderdonckt
Charlotte Van Royen
  Portugália (POR)
Francisca Maia
Francisca Sampaio Maia
Bárbara da Silva Sequeira
Női összetett   Belgium (BEL)
Talia De Troyer
Britt Vanderdonckt
Charlotte Van Royen
  Portugália (POR)
Bárbara da Silva Sequeira
Francisca Sampaio Maia
Francisca Maia
  Fehéroroszország (BLR)
Veranika Nabokina
Julija Ivoncsik
Karina Szandovics
Vegyes páros dinamikus   Oroszország (RUS)
Viktorija Akszjonova
Kirill Sztarcev
  Azerbajdzsán (AZE)
Abdulla al-Mashaykhi
Rudihil Gurbanli
  Fehéroroszország (BLR)
Artur Beljakov
Volha Melnik
Vegyes páros egyenletes   Fehéroroszország (BLR)
Artur Beljakov
Volha Melnik
  Oroszország (RUS)
Viktorija Akszjonova
Kirill Sztarcev
  Azerbajdzsán (AZE)
Abdulla al-Mashaykhi
Rudihil Gurbanli
Vegyes páros összetett   Oroszország (RUS)
Viktorija Akszjonova
Kirill Sztarcev
  Azerbajdzsán (AZE)
Abdulla al-Mashaykhi
Rudihil Gurbanli
  Fehéroroszország (BLR)
Artur Beljakov
Volha Melnik

Ritmikus gimnasztikaSzerkesztés

ÉremtáblázatSzerkesztés

Ország   Arany   Ezüst   Bronz Összesen
1.   Oroszország (RUS) 4 1 2 7
2.   Izrael (ISR) 2 2 0 4
3.   Fehéroroszország (BLR) 2 1 2 5
4.   Bulgária (BUL) 0 3 2 5
5.   Ukrajna (UKR) 0 1 2 3

ÉrmesekSzerkesztés

versenyszám   arany   ezüst   bronz
Egyéni buzogány   Linoy Ashram
Izrael (ISR)
  Gyina Averina
Oroszország (RUS)
  Vlada Nyikolcsenko
Ukrajna (UKR)
Egyéni karika   Gyina Averina
Oroszország (RUS)
  Kacjarina Halkina
Fehéroroszország (BLR)
  Vlada Nyikolcsenko
Ukrajna (UKR)
Egyéni labda   Linoy Ashram
Izrael (ISR)
  Katrin Taszeva
Bulgária (BUL)
  Gyina Averina
Oroszország (RUS)
Egyéni összetett   Gyina Averina
Oroszország (RUS)
  Linoy Ashram
Izrael (ISR)
  Kacjarina Halkina
Fehéroroszország (BLR)
Egyéni szalag   Gyina Averina
Oroszország (RUS)
  Linoy Ashram
Izrael (ISR)
  Katrin Taszeva
Bulgária (BUL)
Csapat buzogány és karika   Oroszország (RUS)
Anzselika Sztubajlo
Vera Birjukova
Marija Tolkacsova
Anasztaszija Makszimova
Anasztaszija Sismakova
  Bulgária (BUL)
Erika Zafirova
Laura Trajtsz
Simona Dyankova
Madlen Radukanova
Sztefani Kirjakova
  Fehéroroszország (BLR)
Anasztaszija Ribakova
Karina Jarmolenka
Arina Cicilina
Hanna Hajdukevics
Hanna Svajba
Csapat összetett   Fehéroroszország (BLR)
Anasztaszija Ribakova
Karina Jarmolenka
Arina Cicilina
Hanna Hajdukevics
Hanna Svajba
  Bulgária (BUL)
Erika Zafirova
Laura Trajtsz
Simona Dyankova
Madlen Radukanova
Sztefani Kirjakova
  Oroszország (RUS)
Anzselika Sztubajlo
Vera Birjukova
Marija Tolkacsova
Anasztaszija Makszimova
Anasztaszija Sismakova
Csapat szalag   Fehéroroszország (BLR)
Anasztaszija Ribakova
Karina Jarmolenka
Arina Cicilina
Hanna Hajdukevics
Hanna Svajba
  Ukrajna (UKR)
Anasztaszija Voznyak
Alina Bihno
Tetyana Dovzsenko
Valerija Juzvjak
Gyiana Mizsericka
  Bulgária (BUL)
Erika Zafirova
Laura Trajtsz
Simona Dyankova
Madlen Radukanova
Sztefani Kirjakova

TrambulinSzerkesztés

ÉremtáblázatSzerkesztés

Ország   Arany   Ezüst   Bronz Összesen
1.   Fehéroroszország (BLR) 2 0 1 3
2.   Franciaország (FRA) 1 0 2 3
3.   Lengyelország (POL) 1 0 0 1
4.   Grúzia (GEO) 0 1 0 1
  Oroszország (RUS) 0 1 0 1
  Ukrajna (UKR) 0 1 0 1
7.   Portugália (POR) 0 0 1 1

ÉrmesekSzerkesztés

versenyszám   arany   ezüst   bronz
Férfi   Uladziszlav Hancsarov
Fehéroroszország (BLR)
  Mikhail Melnik
Oroszország (RUS)
  Diogo Ganchinho
Portugália (POR)
Női   Léa Labrousse
Franciaország (FRA)
  Luba Golovina
Grúzia (GEO)
  Hanna Harcsonak
Fehéroroszország (BLR)
Férfi szinkronugrás Łukasz Jaworski
Artur Zakrzewski
  Lengyelország (POL)
Anton Davydenko
Mykola Prostorov
  Ukrajna (UKR)
Allan Morante
Sébastien Martiny
  Franciaország (FRA)
Női szinkronugrás Hanna Harcsonak
Mariya Makharynskaya
  Fehéroroszország (BLR)
Marina Kijko
Svitlana Malkova
  Ukrajna (UKR)
Irina Kundius
Jana Pavlova
  Oroszország (RUS)

JegyzetekSzerkesztés

ForrásokSzerkesztés