Főmenü megnyitása

Férfi egyéni párbajtőrvívás az 1992. évi nyári olimpiai játékokon

Az 1992. évi nyári olimpiai játékokon a vívás férfi egyéni párbajtőrvívás versenyszámát augusztus 1-én rendezték a Metal-Lurgia Palauban.

Férfi egyéni párbajtőrvívás
a XXV. nyári olimpián
Fencing pictogram.svg
Adatok
HelyszínMetal-Lurgia Palau, Barcelona
Dátumaugusztus 1.
Versenyzők70 résztvevő
30 nemzetből
Érmesek
Aranyérem  Franciaország Franciaország
Ezüstérem  Egyesített Csapat Egyesített Csapat
Bronzérem  Franciaország Franciaország

 ← 19881996 → 

Tartalomjegyzék

EseménynaptárSzerkesztés

Időpont Forduló
augusztus 1. Csoportkör
augusztus 1. Kieséses szakasz
augusztus 1. Döntő

EredményekSzerkesztés

A rövidítések jelentése a következő:

  • Q: továbbjutás helyezés alapján
  • E: erőnyerő

CsoportkörSzerkesztés

A versenyzőket csoportokba osztották, ahonnan az egymás elleni mérkőzések alapján, a csoportok első négy helyezettei továbbá a legjobb eredménnyel rendelkező tizenkét vívó jutott az egyenes kieséses szakaszba.

1. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Angelo Mazzoni   Olaszország (ITA) 5-4 5-3 5-4 5-0 5-4 5-0 6 0 30 15 Q
2. Laurie Shong   Kanada (CAN) 4-5 5-3 3-5 5-1 5-1 5-0 4 2 27 15 Q
3. Aleš Depta   Csehszlovákia (TCH) 3-5 3-5 5-1 5-4 5-3 5-3 4 2 26 21 Q
4. Juan Miguel Paz   Kolumbia (COL) 4-5 5-3 1-5 1-5 5-4 5-1 3 3 21 23 Q
5. Handry Lenzun   Indonézia (INA) 0-5 1-5 4-5 5-1 2-5 5-4 2 4 17 25 Q
6. Daniel Lang   Svájc (SUI) 4-5 1-5 3-5 4-5 5-2 2-5 1 5 19 27
7. Francisco Papaiano   Brazília (BRA) 0-5 0-5 3-5 1-5 4-5 5-2 1 5 13 27
2. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Éric Srecki   Franciaország (FRA) 5-5 5-0 5-2 5-3 5-1 5-2 5 1 30 13 Q
2. Szerhij Kravcsuk   Egyesített Csapat (EUN) 5-5 2-5 5-4 5-1 5-4 5-4 4 2 27 23 Q
3. Roberto Lazzarini   Brazília (BRA) 0-5 5-2 5-5 5-2 1-5 5-4 4 2 21 23 Q
4. Jiří Douba   Csehszlovákia (TCH) 2-5 4-5 5-5 5-2 5-3 5-0 3 3 26 20 Q
5. Stephen Paul   Nagy-Britannia (GBR) 3-5 1-5 2-5 2-5 5-4 5-3 2 4 18 27
6. Christopher O'Loughlin   Egyesült Államok (USA) 1-5 4-5 5-1 3-5 4-5 2-5 1 5 19 26
7. Lucas Zakaria   Indonézia (INA) 2-5 4-5 4-5 0-5 3-5 5-2 1 5 18 27
3. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Vánky Péter   Svédország (SWE) 5-4 5-4 4-5 5-1 5-3 5-1 5 1 29 18 Q
2. Andrej Suvalov   Egyesített Csapat (EUN) 4-5 5-2 2-5 5-1 5-3 5-2 4 2 26 18 Q
3. Maciej Ciszewski   Lengyelország (POL) 4-5 2-5 5-3 5-0 5-4 3-5 3 3 24 22 Q
4. Raúl Maroto   Spanyolország (ESP) 5-4 5-2 3-5 2-5 3-5 5-1 3 3 23 22 Q
5. Mohammed el-Hamar   Kuvait (KUW) 1-5 1-5 0-5 5-2 5-4 5-4 3 3 17 25 Q
6. Cornel Milan   Románia (ROM) 3-5 3-5 4-5 5-3 4-5 5-4 2 4 24 27 Q
7. Luciano Finardi   Brazília (BRA) 1-5 2-5 5-3 1-5 4-5 4-5 1 5 17 28
4. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Kulcsár Krisztián   Magyarország (HUN) 5-4 5-4 5-2 5-4 5-3 5-2 6 0 30 19 Q
2. Robert Felisiak   Németország (GER) 4-5 5-4 5-1 5-3 5-3 5-2 5 1 29 18 Q
3. Michael O'Brien   Írország (IRL) 4-5 4-5 5-1 5-3 5-3 5-4 4 2 28 21 Q
4. Robert Marx   Egyesült Államok (USA) 2-5 1-5 1-5 5-5 5-0 5-3 3 3 19 23 Q
5. Manuel Pereira   Spanyolország (ESP) 4-5 3-5 3-5 5-5 5-3 5-4 2 4 25 27 Q
6. José Bandeira   Portugália (POR) 3-5 3-5 3-5 0-5 3-5 5-3 1 5 17 28
7. José Marcelo Álvarez   Paraguay (PAR) 2-5 2-5 4-5 3-5 4-5 3-5 0 6 18 30
5. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Mauricio Rivas   Kolumbia (COL) 5-4 5-4 5-2 5-3 5-1 5-4 6 0 30 18 Q
2. Adrian Pop   Románia (ROM) 4-5 5-2 5-4 5-2 5-0 5-4 5 1 29 17 Q
3. Maurizio Randazzo   Olaszország (ITA) 4-5 2-5 5-0 5-5 5-3 5-1 4 2 26 19 Q
4. Gavin McLean   Új-Zéland (NZL) 2-5 4-5 0-5 5-5 5-2 5-1 3 3 21 23 Q
5. Olivier Jacquet   Svájc (SUI) 3-5 2-5 5-5 5-5 5-0 5-3 2 4 25 23 Q
6. Mísel Júszef   Libanon (LIB) 1-5 0-5 3-5 2-5 0-5 5-1 1 5 11 26
7. Enzo da Ponte   Paraguay (PAR) 4-5 4-5 1-5 1-5 3-5 1-5 0 6 14 30
6. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Elmar Borrmann   Németország (GER) 5-2 5-1 5-4 5-1 5-3 5-3 6 0 30 14 Q
2. Olivier Lenglet   Franciaország (FRA) 2-5 5-4 3-5 5-1 5-2 5-0 4 2 25 17 Q
3. I Szanggi   Dél-Korea (KOR) 1-5 4-5 5-4 5-0 5-3 5-2 4 2 25 19 Q
4. Roman Ječmínek   Csehszlovákia (TCH) 4-5 5-3 4-5 5-3 5-5 5-2 4 2 28 23 Q
5. Scott Arnold   Ausztrália (AUS) 1-5 1-5 0-5 3-5 5-2 5-4 2 4 15 26
6. Záhi el-Húri   Libanon (LIB) 3-5 2-5 3-5 5-5 2-5 5-3 1 5 20 28
7. Trevor Strydom   Dél-afrikai Köztársaság (RSA) 3-5 0-5 2-5 2-5 4-5 3-5 0 6 14 30
7. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Sandro Cuomo   Olaszország (ITA) 5-3 5-4 5-3 5-4 5-5 5-2 5 1 30 21 Q
2. Bogdan Nowosielski   Kanada (CAN) 3-5 1-5 5-4 5-2 5-3 5-1 4 2 24 20 Q
3. Fernando de la Peña   Spanyolország (ESP) 4-5 5-1 4-5 3-5 5-1 5-4 3 3 26 21 Q
4. Gabriel Pantelimon   Románia (ROM) 3-5 4-5 5-4 5-2 4-5 5-2 3 3 26 23 Q
5. Hegedűs Ferenc   Magyarország (HUN) 4-5 2-5 5-3 2-5 5-2 5-4 3 3 23 24 Q
6. Tanabe Norikazu   Japán (JPN) 5-5 3-5 1-5 5-4 2-5 5-4 3 3 21 28 Q
7. Dario Torrente   Dél-afrikai Köztársaság (RSA) 2-5 1-5 4-5 2-5 4-5 4-5 0 6 17 30
8. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Jean-Michel Henry   Franciaország (FRA) 3-5 5-3 5-2 5-3 5-1 5-1 5 1 28 15 Q
2. Kim Jeong-Gwan   Dél-Korea (KOR) 5-3 1-5 5-4 5-0 5-5 5-1 4 2 26 18 Q
3. Jean-Marc Chouinard   Kanada (CAN) 3-5 5-1 5-5 3-5 5-2 5-2 3 3 26 20 Q
4. André Kuhn   Svájc (SUI) 2-5 4-5 5-5 5-3 5-5 5-2 3 3 26 25 Q
5. Ulf Sandegren   Svédország (SWE) 3-5 0-5 5-3 3-5 5-3 5-4 3 3 21 25 Q
6. Sławomir Nawrocki   Lengyelország (POL) 1-5 5-5 2-5 5-5 3-5 5-1 2 4 21 26 Q
7. Heinrich van Garderen   Dél-afrikai Köztársaság (RSA) 1-5 1-5 2-5 2-5 4-5 1-5 0 6 11 30
9. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Kovács Iván   Magyarország (HUN) 5-1 5-4 3-5 5-1 5-1 5-1 5 1 28 13 Q
2. Kaido Kaaberma   Észtország (EST) 1-5 4-5 5-2 5-0 5-2 5-3 4 2 25 17 Q
3. Robert Davidson   Ausztrália (AUS) 4-5 5-4 5-4 5-4 1-5 5-1 4 2 25 23 Q
4. Csang Theszok   Dél-Korea (KOR) 5-3 2-5 4-5 3-5 5-2 5-1 3 3 26 25 Q
5. Jon Normile   Egyesült Államok (USA) 1-5 0-5 4-5 5-3 5-4 5-0 3 3 20 22 Q
6. Witold Gadomski   Lengyelország (POL) 1-5 2-5 5-1 2-5 4-5 4-5 1 5 18 26
7. Tan Kim Huat   Szingapúr (SIN) 1-5 3-5 1-5 1-5 0-5 5-4 1 5 11 29
10. csoport
H Név Nemzet                      Gy V + - Mj
1. Pavel Kolobkov   Egyesített Csapat (EUN) 5-3 5-5 5-3 5-0 2-5 5-4 4 2 27 20 Q
2. Thomas Lundblad   Svédország (SWE) 3-5 5-2 2-5 5-4 5-2 5-2 4 2 25 20 Q
3. Arnd Schmitt   Németország (GER) 5-5 2-5 2-5 5-3 5-1 5-1 3 3 24 20 Q
4. Viktor Zuikov   Észtország (EST) 3-5 5-2 5-2 3-5 3-5 5-4 3 3 24 23 Q
5. Rafael di Tella   Argentína (ARG) 0-5 4-5 3-5 5-3 5-4 5-0 3 3 22 22 Q
6. Wong Liang Hun   Szingapúr (SIN) 5-2 2-5 1-5 5-3 4-5 1-5 2 4 18 25 Q
7. Rui Frazão   Portugália (POR) 4-5 2-5 1-5 4-5 0-5 5-1 1 5 16 26

Egyenes kieséses szakaszSzerkesztés

Első szakaszSzerkesztés

A 2. kőr győztesei egyből a negyeddöntőbe jutottak. A 32-es főtáblától kiesett vívok a vigaszágon folytathatták a versenyt a negyeddöntőbe jutásért, a többiek kiestek. A csoportkőrben elért eredmények alapján elkészített kiemelés szerint állították párba a vívókat.

A ág
Selejtező   32-es főtábla   1. kör   2. kör
1   Elmar Borrmann (GER) E  
64        1   Elmar Borrmann (GER) 5 5  
33   Maciej Ciszewski (POL) 4 5     32   Csang Theszok (KOR) 2 3  
32   Csang Theszok (KOR) 6 6       1   Elmar Borrmann (GER) 6 6  
17   Maurizio Randazzo (ITA) 5 5       16   Andrej Suvalov (EUN) 5 5  
48   Wong Liang Hun (SIN) 2 3     17   Maurizio Randazzo (ITA) 5 1
49   Tanabe Norikazu (JPN) 0 4     16   Andrej Suvalov (EUN) 6 5  
16   Andrej Suvalov (EUN) 5 6       1   Elmar Borrmann (GER) 5 4 5
9   Vánky Péter (SWE) E       9   Vánky Péter (SWE) 2 6 2
56        9   Vánky Péter (SWE) 3 5 5  
41   Juan Miguel Paz (COL) 5 3     24   Robert Davidson (AUS) 5 2 3  
24   Robert Davidson (AUS) 6 5       9   Vánky Péter (SWE) 3 5 5
25   Roberto Lazzarini (BRA) 3 5 5       25   Roberto Lazzarini (BRA) 5 3 3  
40   Jon Normile (USA) 5 2 2     25   Roberto Lazzarini (BRA) 5 5
57        8   Adrian Pop (ROM) 3 3  
8   Adrian Pop (ROM) E  
B ág
Selejtező   32-es főtábla   1. kör   2. kör
5   Éric Srecki (FRA) E  
60        5   Éric Srecki (FRA) 6 6  
37   Rafael di Tella (ARG) 2 0     28   Arnd Schmitt (GER) 5 4  
28   Arnd Schmitt (GER) 5 5       5   Éric Srecki (FRA) 5 5  
21   Aleš Depta (TCH) 6 5       12   Laurie Shong (CAN) 2 0  
44   Ulf Sandegren (SWE) 4 2     21   Aleš Depta (TCH) 4 2
53        12   Laurie Shong (CAN) 6 5  
12   Laurie Shong (CAN) E       5   Éric Srecki (FRA) 3 5 5
13   Kaido Kaaberma (EST) 5 1 5       13   Kaido Kaaberma (EST) 5 3 6
52   Handry Lenzun (INA) 1 5 3     13   Kaido Kaaberma (EST) 5 5  
45   Mohammed el-Hamar (KUW) 1 6 5     20   I Szanggi (KOR) 2 3  
20   I Szanggi (KOR) 5 4 6       13   Kaido Kaaberma (EST) 6 6
29   Fernando de la Peña (ESP) 3 6 6       29   Fernando de la Peña (ESP) 4 5  
36   André Kuhn (SUI) 5 4 4     29   Fernando de la Peña (ESP) 6 5 6
61        4   Kulcsár Krisztián (HUN) 5 6 5  
4   Kulcsár Krisztián (HUN) E  
C ág
Selejtező   32-es főtábla   1. kör   2. kör
3   Mauricio Rivas (COL) E  
62        3   Mauricio Rivas (COL) 5 6 6  
35   Raúl Maroto (ESP) 5 3     30   Jean-Marc Chouinard (CAN) 6 5 5  
30   Jean-Marc Chouinard (CAN) 6 5       3   Mauricio Rivas (COL) 5 6 5  
19   Michael O'Brien (IRL) 3 2       14   Olivier Lenglet (FRA) 6 5 2  
46   Olivier Jacquet (SUI) 5 5     46   Olivier Jacquet (SUI) 5 5
51   Cornel Milan (ROM) 3 1     14   Olivier Lenglet (FRA) 6 6  
14   Olivier Lenglet (FRA) 5 5       3   Mauricio Rivas (COL) 3 3
11   Sandro Cuomo (ITA) E       6   Kovács Iván (HUN) 5 5
54        11   Sandro Cuomo (ITA) 3 3  
43   Robert Marx (USA) 6 5     43   Robert Marx (USA) 5' 5  
22   Roman Ječmínek (TCH) 4 2       43   Robert Marx (USA) 3 1
27   Szerhij Kravcsuk (EUN) 6 6       6   Kovács Iván (HUN) 5 5  
38   Viktor Zuikov (EST) 5 4     27   Szerhij Kravcsuk (EUN) 0 3
59        6   Kovács Iván (HUN) 5 5  
6   Kovács Iván (HUN) E  
D ág
Selejtező   32-es főtábla   1. kör   2. kör
7   Jean-Michel Henry (FRA) E  
58        7   Jean-Michel Henry (FRA) 5 5  
39   Hegedűs Ferenc (HUN) 5 3     26   Thomas Lundblad (SWE) 1 1  
26   Thomas Lundblad (SWE) 6 5       7   Jean-Michel Henry (FRA) 5 5 3  
23   Bogdan Nowosielski (CAN) 1 5 5       10   Robert Felisiak (GER) 3 6 5  
42   Gavin McLean (NZL) 5 3 1     23   Bogdan Nowosielski (CAN) 0 4
55        10   Robert Felisiak (GER) 5 6  
10   Robert Felisiak (GER) E       10   Robert Felisiak (GER) 2 3
15   Kim Jeong-Gwan (KOR) 1 2       18   Pavel Kolobkov (EUN) 5 5
50   Sławomir Nawrocki (POL) 5 5     50   Sławomir Nawrocki (POL) 6 2 2  
47   Manuel Pereira (ESP) 1 6 1     18   Pavel Kolobkov (EUN) 4 5 5  
18   Pavel Kolobkov (EUN) 5 5 5       18   Pavel Kolobkov (EUN) 5 6
31   Jiří Douba (TCH) 1 5 5       31   Jiří Douba (TCH) 2 5  
34   Gabriel Pantelimon (ROM) 5 2 2     31   Jiří Douba (TCH) 5 5
63        2   Angelo Mazzoni (ITA) 1 2  
2   Angelo Mazzoni (ITA) E  

VigaszágSzerkesztés

A 4. kőr győztesei a negyeddöntőbe jutottak, a többiek kiestek. Az 1. körben az első szakasz 32-es főtáblájáról kiesettek mérkőztek meg.

1. kör
K Név Nemzet 1 2 3 Mj
1. pár
32 Csang Theszok   Dél-Korea (KOR) 5 2 2
17 Maurizio Randazzo   Olaszország (ITA) 3 5 5 Q
2. pár
24 Robert Davidson   Ausztrália (AUS) 5 3 5 Q
8 Adrian Pop   Románia (ROM) 1 5 2
3. pár
28 Arnd Schmitt   Németország (GER) 5 4
25 Aleš Depta   Csehszlovákia (TCH) 6 6 Q
4. pár
20 I Szanggi   Dél-Korea (KOR) 4 3
4 Kulcsár Krisztián   Magyarország (HUN) 6 5 Q
5. pár
30 Jean-Marc Chouinard   Kanada (CAN) 6 5 Q
46 Olivier Jacquet   Svájc (SUI) 4 2
6. pár
11 Sandro Cuomo   Olaszország (ITA) 2 3
27 Szerhij Kravcsuk   Egyesített Csapat (EUN) 5 5 Q
7. pár
26 Thomas Lundblad   Svédország (SWE) 3 6 5
23 Bogdan Nowosielski   Kanada (CAN) 5 4 6 Q
8. pár
50 Sławomir Nawrocki   Lengyelország (POL) 2 3
2 Angelo Mazzoni   Olaszország (ITA) 5 5 Q
2-3. kör

A második és harmadik körben az első kőr továbbjutói és az egyenes ág 1. kőrből kiesettek mérkőztek meg. A vívókat újra rangsorolták az eddigi egyenes ági teljesítményük és a csoportban elért eredményük alapján.

Felső ág
  2. kör 3. kör Továbbjutó
                                       
  1   Jean-Michel Henry (FRA) 5 5  
16   Jean-Marc Chouinard (CAN) 3 3  
  1   Jean-Michel Henry (FRA) 5 2 5  
  9   Kulcsár Krisztián (HUN) 1 5 2  
9   Kulcsár Krisztián (HUN) 5 3 6
  8   Robert Marx (USA) 2 5 5  
    1   Jean-Michel Henry (FRA)
  4   Andrej Suvalov (EUN)
  5   Roberto Lazzarini (BRA) 1 2  
12   Aleš Depta (TCH) 5 5  
  12   Aleš Depta (TCH) 1 2
  4   Andrej Suvalov (EUN) 5 5  
13   Bogdan Nowosielski (CAN) 1 1
  4   Andrej Suvalov (EUN) 5 5  
Alsó ág
  2. kör 3. kör Továbbjutó
                                       
  3   Olivier Lenglet (FRA) 3 6 4  
14   Szerhij Kravcsuk (EUN) 5 5 6  
  14   Szerhij Kravcsuk (EUN) 5 5 5  
  11   Maurizio Randazzo (ITA) 2 6 1  
11   Maurizio Randazzo (ITA) 6 6
  6   Jiří Douba (TCH) 5 5  
    14   Szerhij Kravcsuk (EUN)
  10   Angelo Mazzoni (ITA)
  7   Fernando de la Peña (ESP) 5 2 3  
10   Angelo Mazzoni (ITA) 1 5 5  
  10   Angelo Mazzoni (ITA) 6 5
  2   Laurie Shong (CAN) 4 3  
15   Robert Davidson (AUS) 6 5 3
  2   Laurie Shong (CAN) 5 6 5  
4. kör

A negyedik körben a 3. körből továbbjutókhoz csatlakoztak az első szakasz 2. köréből kiesett vívok. Az eddigi teljesítmények alapján újrarangsoroltak, így új kiemelés szerint tették párba a vívókat.

K Név Nemzet 1 2 3 Mj
1. pár
1 Mauricio Rivas   Kolumbia (COL) 5 6 Q
8 Szerhij Kravcsuk   Egyesített Csapat (EUN) 2 4
2. pár
5 Jean-Michel Henry   Franciaország (FRA) 5 6 Q
4 Vánky Péter   Svédország (SWE) 3 4
3. pár
3 Robert Felisiak   Németország (GER) 4 3
6 Angelo Mazzoni   Olaszország (ITA) 6 5 Q
4. pár
7 Andrej Suvalov   Egyesített Csapat (EUN) 3 2
2 Éric Srecki   Franciaország (FRA) 5 5 Q

Döntő szakaszSzerkesztés

A döntő szakaszban új kiemelés szerint vívtak az eddigi eredmények alapján.

  Negyeddöntők Elődöntők Döntő
                                       
  1    Elmar Borrmann (GER) 5 4 0  
8    Jean-Michel Henry (FRA) 2 6 5  
  8    Jean-Michel Henry (FRA) 3 5 5  
  4    Pavel Kolobkov (EUN) 5 2 6  
5    Angelo Mazzoni (ITA) 5 0 2
  4    Pavel Kolobkov (EUN) 0 5 5  
    4    Pavel Kolobkov (EUN) 5 2
  7    Éric Srecki (FRA) 6 5
  3    Kaido Kaaberma (EST) 5 5  
6    Mauricio Rivas (COL) 3 3  
3    Kaido Kaaberma (EST) 2 3
  7    Éric Srecki (FRA) 5 5     Bronzmérkőzés
7    Éric Srecki (FRA) 5 4 5
  2    Kovács Iván (HUN) 3 6 1     8    Jean-Michel Henry (FRA) 2 5 5
  3    Kaido Kaaberma (EST) 5 2 3

VégeredménySzerkesztés

Helyezés Név Nemzet
1  Arany Éric Srecki   Franciaország
2  Ezüst Pavel Kolobkov   Egyesített Csapat
3  Bronz Jean-Michel Henry   Franciaország
4. Kaido Kaaberma   Észtország
5. Elmar Borrmann   Németország
6. Angelo Mazzoni   Olaszország
7. Mauricio Rivas   Kolumbia
8. Kovács Iván   Magyarország
9. Robert Felisiak   Németország
10. Vánky Péter   Svédország
11. Andrej Suvalov   Egyesített Csapat
12. Szerhij Kravcsuk   Egyesített Csapat
13. Kulcsár Krisztián   Magyarország
14. Laurie Shong   Kanada
15. Maurizio Randazzo   Olaszország
16. Aleš Depta   Csehszlovákia
17. Olivier Lenglet   Franciaország
18. Bogdan Nowosielski   Kanada
19. Robert Davidson   Ausztrália
20. Roberto Lazzarini   Brazília
21. Jiří Douba   Csehszlovákia
22. Jean-Marc Chouinard   Kanada
23. Fernando de la Peña   Spanyolország
24. Robert Marx   Egyesült Államok
25. Adrian Pop   Románia
26. Sandro Cuomo   Olaszország
27. I Szanggi   Dél-Korea
28. Thomas Lundblad   Svédország
29. Arnd Schmitt   Németország
30. Csang Theszok   Dél-Korea
31. Olivier Jacquet   Svájc
32. Sławomir Nawrocki   Lengyelország
33. Kim Jeong-Gwan   Dél-Korea
34. Michael O'Brien   Írország
35. Roman Ječmínek   Csehszlovákia
36. Gabriel Pantelimon   Románia
37. Maciej Ciszewski   Lengyelország
38. Raúl Maroto   Spanyolország
39. Viktor Zuikov   Észtország
40. André Kuhn   Svájc
41. Rafael di Tella   Argentína
42. Hegedűs Ferenc   Magyarország
43. Jon Normile   Egyesült Államok
44. Juan Miguel Paz   Kolumbia
45. Gavin McLean   Új-Zéland
46. Ulf Sandegren   Svédország
47. Mohammed el-Hamar   Kuvait
48. Manuel Pereira   Spanyolország
49. Cornel Milan   Románia
50. Wong Liang Hun   Szingapúr
51. Tanabe Norikazu   Japán
52. Handry Lenzun   Indonézia
53. Stephen Paul   Nagy-Britannia
54. Scott Arnold   Ausztrália
55. Christopher O'Loughlin   Egyesült Államok
56. Witold Gadomski   Lengyelország
57. Daniel Lang   Svájc
58. Záhi el-Húri   Libanon
59. Lucas Zakaria   Indonézia
60. Rui Frazão   Portugália
61. Luciano Finardi   Brazília
José Bandeira   Portugália
63. Francisco Papaiano   Brazília
64. Mísel Júszef   Libanon
65. Tan Kim Huat   Szingapúr
66. José Marcelo Álvarez   Paraguay
67. Dario Torrente   Dél-afrikai Köztársaság
68. Enzo da Ponte   Paraguay
69. Trevor Strydom   Dél-afrikai Köztársaság
70. Heinrich van Garderen   Dél-afrikai Köztársaság

ForrásokSzerkesztés