Főmenü megnyitása

VersenyekSzerkesztés

2009. októberSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
21   Chrono des Nations 1.1   Alekszandr Vinokurov Astana
21   Chrono des Nations (U-23) 1.2U   Romain Lemarchand CM Aubervilliers 93

2010. januárSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
30-2   Giro della Provincia di Reggio Calabria 2.1   Matteo Montaguti De Rosa-Stac Plastic
31   Grand Prix d'Ouverture La Marseillaise 1.1   Jonathan Hivert Saur-Sojasun

2010. februárSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
3-7   Étoile de Bessèges 2.1   Samuel Dumoulin Cofidis
6   Gran Premio Costa degli Etruschi 1.1   Alessandro Petacchi Lampre–Farnese Vini
7   Trofeo Mallorca 1.1   Robbie McEwen Katyusa
8   Trofeo Cala Millor-Cala Bona 1.1   Óscar Freire Rabobank
9   Trofeo Inca 1.1   Linus Gerdemann Team Milram
10   Trofeo Deià 1.1   Rui Alberto Costa Caisse d'Epargne
10-14   Tour Méditerranéen 2.1   Rinaldo Nocentini AG2R La Mondiale
11   Trofeo Magaluf-Palmanova 1.1   André Greipel Team HTC–Columbia
12-14   Giro della Provincia di Grosseto 2.1 törölve
17-21   Volta ao Algarve 2.1   Alberto Contador Astana
20   Trofeo Laigueglia 1.1   Francesco Ginanni Androni Giocattoli
20-21   Tour du Haut Var 2.1   Christophe Le Mével Française des Jeux
21-25   Vuelta a Andalucía 2.1   Michael Rogers Team HTC–Columbia
23-27   Giro di Sardegna 2.1   Roman Kreuziger Liquigas–Doimo
26-28   Trois jours de Vaucluse 2.2 törölve
27   Gran Premio dell'Insubria 1.1   Samuel Dumoulin Cofidis
27   Beverbeek Classic 1.2   Yannick Eijssen PWS Eijssen
27   Omloop Het Nieuwsblad 1.HC   Juan Antonio Flecha Team Sky
28   Les Boucles du Sud Ardèche 1.2   Christophe Riblon AG2R La Mondiale
28   Clásica de Almería 1.1   Theo Bos Cervélo TestTeam
28   Kuurne-Brüsszel-Kuurne 1.1   Bobbie Traksel Vacansoleil Pro Cycling Team
28   Gran Premio di Lugano 1.1   Roberto Ferrari De Rosa-Stac Plastic
28   Classica Sarda Olbia-Pantogia 1.1   Giovanni Visconti ISD–Neri

2010. márciusSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
3   Le Samyn 1.1   Jens Keukeleire Cofidis
3   Giro del Friuli 1.1   Roberto Ferrari De Rosa–Stac Plastic
3-7   Vuelta a Murcia 2.1   Frantisek Rabon Team HTC–Columbia
5-7   Driedaagse van West-Vlaanderen 2.1   Jens Keukeleire Cofidis
6   Strade Bianche 1.1   Makszim Iglinszkij Astana
6   De Vlaamse Pijl 1.2   Clinton Avery PWS Eijssen
7   Trofeo Zsšdi 1.1   Marko Kump Adria Mobil
7   Grand Prix de Lillers 1.2   Benoît Daeninck Roubaix Lille Métropole
14   Trofeo Franco Balestra 1.2   Alexander Mironov Itera-Katyusa
14   Giro del Mendrisiotto 1.2   Andreas Dietziker Vorarlberg-Corratec
14   Párizs-Troyes 1.2   Cédric Pineau Roubaix-Lille Métropole
14   Omloop van het Waasland 1.2   Denis Flahaut ISD Continental Team
14   Trofej Porec 1.2   Matej Gnezda Adria Mobil
17   Nokere Koerse 1.1   Jens Keukeleire Cofidis
18-21   Istrian Spring Trophy 2.2   Robert Vrečer Perutnina Ptuj
20   Classic Loire Atlantique 1.2   Laurent Mangel Saur–Sojasun
21   Ronde van het Groene Hart 1.1   Jens Mouris Vacansoleil Pro Cycling Team
21   Grand Prix Cholet-Pays de la Loire 1.1   Leonardo Duque Cofidis
21   Gran Premio San Giuseppe 1.2   Enrico Battaglin Zalf Desiree Fior
21   La Roue Tourangelle 1.2   Yann Guyot Sojasun Espoirs
22-28   Tour de Normandie 2.2   Ronan van Zandbeek Van Vliet Ebh Elshop
23-27   Settimana Internazionale di Coppi e Bartali 2.1   Ivan Santaromita Liquigas–Doimo
24   Dwars door Vlaanderen 1.1   Matti Breschel Team Saxo Bank
26-28   Grand Prix du Portugal 2.Ncup   Tom Dumoulin Hollandia
27   E3 Prijs Vlaanderen 1.HC   Fabian Cancellara Team Saxo Bank
27-28   Critérium International 2.HC   Pierrick Fédrigo Bbox Bouygues Telecom
30-1   KBC Driedaagse van De Panne-Koksijde 2.HC   David Millar Garmin–Transitions
31-4   Volta ao Alentejo 2.1 törölve
31-5   Settimana Ciclistica Lombarda 2.1   Michele Scarponi Androni Giocattoli

2010. áprilisSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
2   Route Adélie de Vitré 1.1   Cyril Gautier Bbox Bouygues Telecom
2-4   Le Triptyque des Monts et Châteaux 2.2   Jetse Bol Rabobank Continental
3   Hel van het Mergelland 1.1   Yann Huguet Skil–Shimano
3   Gran Premio Miguel Indurain 1.HC   Joaquin Rodriguez Katyusa
4   Grand Prix de Nogent-sur-Oise 1.2   Vytautas Kaupas Continental Team Differdange
4   Trofeo Banca Popolare 1.2U   Andrea Pasqualon Zalf-Désirée-Fior
5   Rund um Köln 1.1   Juan José Haedo Team Saxo Bank
5   Giro del Belvedere 1.2U   Siarhei Papok San Marco Concrete Imet Caneva
6   Gran Premio Palio del Recioto 1.2U   Blaz Furdi Szlovénia
6-9   Circuit de la Sarthe 2.1   Luis León Sánchez Caisse d'Epargne
7   Grand Prix de l'Escaut 1.HC   Tyler Farrar Garmin–Transitions
8   Grand Prix Pino Cerami 1.1   Jure Kocjan Carmiooro–N.G.C.
8-11   Cinturón a Mallorca 2.2   Sergio Mantecon Gutierrez Hosteleria de Cañete-Nagares
9-11   Circuit des Ardennes 2.2   Mihail Antonov Itera-Katyusa
10   Ronde van Drenthe 1.1   Alberto Ongarato Vacansoleil Pro Cycling Team
10   Tour des Flandres Espoirs 1.Ncup   Marko Kump Szlovénia
10   Trofeo Edil C 1.2   Massimo Graziato Trevigiani Dynamon Bottoli
11   Klasika Primavera 1.1   Samuel Sánchez Euskaltel–Euskadi
11-18   Presidential Cycling Tour of Turkey 2.HC   Giovanni Visconti ISD-Neri
13   Paris-Camembert 1.1   Sébastien Minard Cofidis
14   Flèche brabançonne 1.1   Sebastien Rosseler Team RadioShack
14   La Côte Picarde 1.Ncup   Vyacheslav Kuznetsov Oroszország
14-18   Vuelta a Castilla y León 2.1   Alberto Contador Astana Team
14-18   Tour du Loir-et-Cher 2.2   Mikhail Antonov Itera-Katusha
15   Grand Prix de Denain 1.1   Denis Flahaut ISD-Neri
17   Tour du Finistère 1.1   Florian Vachon Bretagne-Schuller
17   Liège-Bastogne-Liège Espoirs 1.2U   Ramunas Navardauskas Vélo Club La Pomme Marseille
17   ZLM Tour 1.Ncup   Arman Kamyshev Kazahksztán
18   Tro-Bro Léon 1.1   Jeremy Roy Française des Jeux
18   Rund um Düren 1.2   Sven Krauß Elite Team Halanke.De-Öschelbronn
18   Grand Prix de Donetsk 1.2   Vitalij Popkov ISD Continental Team
18   Zellik-Galmaarden 1.2   Coen Vermeltfoort Rabobank Continental
20-23   Giro del Trentino 2.1   Alekszandr Vinokurov Asztana
20-24   Vuelta a Extremadura 2.2 törölve
21-25   Grand Prix of Adygeya 2.2   Vitalij Popkov ISD Continental Team
23   Banja Luka-Belgrade I 1.2   Jure Zrimšek KK Sava
24   Gran Premio de Llodio 1.1   Ángel Vicioso Andalucia–Cajasur
24   Arno Wallaard Memorial 1.2   Stefan van Dijk Willems Veranda
25   Banja Luka-Belgrade II 1.2   Matej Marin Perutnina Ptuj
25   Vuelta a La Rioja 1.1   Ángel Vicioso Andalucia-Cajasur
25   Giro dell'Appennino 1.1   Robert Kiserlovski Liquigas–Doimo
25   Tour de Hollande-Septentrionale 1.2   Robert Wagner Skil-Shimano
25   East Midlands International Cicle Classic 1.2   Michael Berling Glud & Mastrand
25   Gran Premio della Liberazione 1.2U   Jan Tratnik Zheroquadro Radenska
25   Paris-Mantes-en-Yvelines 1.2   Yohan Bagot Vélo Club La Pomme Marseille
25-1   Tour de Bretagne 2.2   Franck Bouyer Bbox Bouygues Telecom
26-27   Giro delle Regioni 2.Ncup   Enrico Battaglin Olaszország
27   Subida al Naranco 1.1   Santiago Perez Centro Ciclismo de Loule
28-2   Vuelta a Asturias 2.1   Constantino Zaballa Centro Ciclismo de Loule

2010. májusSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
1   Mémorial Andrzeja Trochanowskiego 1.2   André Schulze PSK Whirlpool–Author
1   Grand Prix du 1er mai 1.2   Jan Kuyckx Quin Cycling Team
1   Eschborn-Frankfurt City Loop 1.HC   Fabian Wegmann Team Milram
1   Eschborn-Frankfurt City Loop U-23 1.2U   Timo Thömel KED-Bianchi Team Berlin
1   Grand Prix Herning 1.1   Alex Rasmussen Team Saxo Bank
1   Mayor Cup 1.2   Dér Zsolt Partizan Srbija
1   Gran Premio Industria e Artigianato 1.1   Daniele Ratto Carmiooro–N.G.C.
1   Ronde van Overijssel 1.2   Job Vissers Skil–Shimano
2   Mémorial Oleg Dyachenko 1.2   Alexander Mironov Itera-Katyusa
2   Trophée des Grimpeurs 1.1 törölve
2   Giro di Toscana 1.1 törölve
2   Circuito del Porto 1.2   Marco Amicabile Delio Gallina S.Inox A.S.D
3   Grand Prix of Moscow 1.2   Esad Hasanovic Partizan Srbija
5-9   Quatre Jours de Dunkerque 2.HC   Martin Elmiger AG2R La Mondiale
6-10   Five rings of Moscow 2.2   Sergey Firsanov Designa Kokken-Blue Water
6-9   Tour du Haut Anjou 2.2U törölve
6-9   Tour of Halkidiki 2.2 törölve
7-9   Szlakiem Grodòw Piastowskich 2.1   Marek Rutkiewicz Mróz Active Jet
8   Scandinavian Race Uppsala 1.2   Philip Nielsen Team Concordia
9   Grand Premio Industrie del Marmo 1.2   Tomas Alberio Bottoli
9   Omloop der Kempen 1.2   Stefan Van Dijk Willems Verandas
12   Batavus Prorace 1.1   Markus Eichler Team Milram
12-16   Flèche du Sud 2.2   Lasse Bochmann Glud & Marstrand-Lro Radgivning
13-16   Rhône-Alpes Isère Tour 2.2   Jérôme Coppel Saur–Sojasun
13-16   Grand Prix Paredes Rota dos Móveis 2.2 törölve
14-16   Tour de Picardie 2.1   Ben Swift Team Sky
15   Dutch Food Valley Classic 1.HC törölve
16   Grand Prix Jasnej Góry-Czestochowa 1.2   Vitaliy Popkov ISD Continental Team
17-23   Olympia's Tour 2.2   Taylor Phinney Trek Livestrong U23
19-23   Circuit de Lorraine 2.1   Fabio Felline Footon–Servetto
20-23   Ronde de l'Isard d'Ariège 2.2U   Yannick Eijssen PWS Eijssen
21-24   Giro di Berlino 2.2U   Marc Goos Cyclingteam Jo Piels
23   Tour de Rijke 1.1 törölve
23   Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle 1.1   Roger Kluge Team Milram
23-30   FBD Insurance RÁS 2.2   Alexander Wetterhall Team Sprocket Pro
26-30   Tour de Belgique 2.HC   Stijn Devolder Quick Step
26-30   Giro della Baviera 2.HC   Maxime Monfort Team HTC–Columbia
28   Tallinn-Tartu Grand Prix 1.1   Denis Flahaut ISD Continental Team
28-30   Tour de Gironde 2.2   Julien Belgy Vendée U
28-31   Tour of Trakya 2.2   Stefan Histrov Brisaspor
29   Grand Prix Hydraulika Mikolasek 1.2   Alois Kaňkovský ASC Dukla Praha
29   Grand Prix de Plumelec-Morbihan 1.1   Wesley Sulzberger Française des Jeux
29   SEB Tartu Grand Prix 1.1   Tanel Kangert Észtország
29   Grand Prix Kranj 1.1   Matej Gnezda Adria Mobil
29-30   Rogaland Grand Prix 2.2   Vitalij Popkov ISD Continental Team
30   Boucles de l'Aulne 1.1   Jean-Luc Delpech Bretagne-Schuller
30   Paris-Roubaix Espoirs 1.2U   Taylor Phinney Trek Livestrong U23
30   Trofeo Città di San Vendemiano 1.2U   Stefano Agostini Zalf Désirée Fior

2010. júniusSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
1-9   Dwars door Nederland 2.2 törölve
2   Trofeo Alcide Degasperi 1.2   Sonny Colbrelli Zalf Désirée Fior
2-6   Ringerike Grand Prix 2.2   Christer Rake Joker Bianchi
2-6   Tour de Luxembourg 2.HC   Matteo Carrara Vacansoleil Pro Cycling Team
5-12   Giro di Romania 2.2   Vladimir Koev Hemus 1896-Vivelo
6   Memorial Philippe Van Coningsloo 1.2   Dries Hollanders PWS-Eijssen
6   Coppa della Pace 1.2   Fabio Piscopiello Vega Prefabbricati Montappone
6   Gran Premio del Canton Argovia 1.HC   Kristof Vandewalle Topsport Vlaanderen-Mercator
6   Coppa Colli Briantei 1.2   Andrea Palini
8-13   Volta Ciclista Continental 2.2 törölve
8-15   Circuito Montañés 2.2   Fabio Duarte Café de Colombia
9-13   Carpathia Couriers Path 2.2U   Adrian Honkisz Lengyelország
10   Balaton Bike Fest 1.2 törölve
10-13   Volta ao Alentejo 2.2   David Blanco Palmeiras Resort-Tavira
10-13   Ronde de l'Oise 2.2   Steven Tronet Roubaix-Lille Métropole
11-13   Delta Tour Zeeland 2.1   Tyler Farrar Garmin–Transitions
11-13   Oberösterreichrundfahrt 2.2   Leopold König PSK Whirlpool-Author
11-20   Girobio 2.2   Carlos Alberto Betancur Kolumbia
13   Val d'Ille U Classic 35 1.2   Jimmy Casper Saur–Sojasun
14-19   Giro della Serbia 2.2   Luca Ascani CDC-Cavaliere
15-20   Thüringen Rundfahrt 2.2U   John Degenkolb Thüringer Energie Team
16-20   Ster Elektrotoer 2.1   Adam Hansen Team HTC–Columbia
17-19   Tour of Malopolska 2.2   Jacek Morajko Mróz
17-20   Giro di Slovenia 2.1   Vincenzo Nibali Liquigas–Doimo
17-20   Route du Sud 2.1   David Moncoutié Cofidis
17-20   Boucles de la Mayenne 2.2   Jérémie Galland Saur–Sojasun
17-20   Tour des Pays de Savoie 2.2   Nicolas Schnyder Price–Custom Bikes
18-20   Internationale Mainfranken-Tour 2.2U   Marc Goos Cyclingteam Jo Piels
19   G.P Nobili Rubinetterie - Coppa Papà Carlo 1.1   Gianluca Brambilla Colnago–CSF Inox
20   G.P Nobili Rubinetterie - Coppa Città di Stresa 1.1   Oscar Gatto Team ISD–Neri
20   Raiffeisen Grand Prix 1.2   Matthias Brändle Footon–Servetto
20   Flèche Ardennaise 1.2   Thomas Degand Verandas Willems
23   Halle-Ingooigem 1.1   Jurgen Van De Walle Quick Step
30   Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig 1.2   Sven Jodts Beveren 2000 Quick Step
30-4   Course de la Solidarité Olympique 2.1   Jacek Morajko Mróz

2010. júliusSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
3   Omloop Het Nieuwsblad Beloften 1.2   Jarl Salomein Beveren 2000
4   Dwars door het Hageland 1.2   Frederic Amorison Landbouwkrediet-Tonissteiner
4   Giro delle Valli Aretine 1.2   Henry Frusto Scap Prefabbricati Foresi
4-11   Österreich-Rundfahrt 2.HC   Riccardo Riccò Ceramica Flaminia
6   Trofeo Città di Brescia 1.2   Manuele Boaro Trevigiani Dynamon Bottoli
7-11   Trophée Joaquim Agostinho 2.2   Candido Joaquim Barbosa Palmeiras Resort-Prio
11   Giro del Medio Brenta 1.2   Luigi Miletta Gragnano Sporting Club
11   GP van de stad Geel 1.2   Timothy Dupont Jong Vlaanderen-Bauknecht
11   La Ronde Pévèloise 1.2   Frank Dressler-Lehnhof Continental Team Differdange
16   Kerékpáros Európa-bajnokság - időfutam CC   Alex Dowsett Gran Bretagna
17-18   Vuelta a la Comunidad de Madrid 2.1   Sergio Pardilla Carmiooro-N.G.C.
18   Giro del Casentino 1.2   Andrea Pasqualon Zalf Désirée Fior
18   Kerékpáros Európa-bajnokság - országúti CC   Pawel Gawronski Lengyelország
21-25   Brixia Tour 2.1   Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Inox
22   Central European Tour Gyomaendröd GP 1.2   Alois Kaňkovský ASC Dukla Praha
22-25   Tour of Szeklerland 1.2   Evgeni Gerganov Hemus 1896
24-26   Kreiz Breizh Elites 2.2   Johan Le Bon Bretagne-Schuller
24-28   Tour de Wallonie 2.HC   Russell Downing Sky Professional Cycling Team
25   Pomerania Tour 1.2   Dirk Müller Team Nutrixxion Sparkasse
25   Prueba Villafranca de Ordizia 1.1   Gorka Izagirre Euskaltel–Euskadi
25   Grand Prix de la ville de Pérenchies 1.2   Arnaud Demare CC Nogent-sur-Oise
27-31   Dookola Mazowska 2.2   Sebastian Forke Team Nutrixxion Sparkasse
27-1   Tour Alsace 2.2   Wilco Kelderman Rabobank Continental

2010. augusztusSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
1   Circuito de Getxo 1.1   Francisco José Pacheco Xacobeo Galicia
1   Trofeo Matteotti 1.1   Riccardo Chiarini De Rosa-Stac Plastic
1   La Poly Normande 1.1   Andy Cappelle Verandas Willems
2   Subida a Urkiola 1.1 nem rendezték meg
3-7   Vuelta Ciclista a León 2.2   Ángel Vallejo Supermercados Froiz
4-5   Párizs-Corrèze 2.1   Mickaël Buffaz Cofidis
4-8   Vuelta a Burgos 2.HC   Samuel Sánchez Euskaltel–Euskadi
4-8   Post Danmark Rundt 2.HC   Jakob Fuglsang Team Saxo Bank
4-15   Volta a Portugal 2.1   David Blanco Palmeiras Resort-Tavira
5-8   Tour des Pyrénées 2.2   Florent Barle Amical Vélo Club Aix-en-Provence
5   Gran Premio Artigianato Carnaghese 1.1   Ivan Basso Liquigas–Doimo
5   Gran Premio Folignano 1.2   Julián Arredondo Team S.C.A.P.–Prefabbricati Foresi
7   Gran Premio Città di Camaiore 1.1   Kristijan Koren Liquigas–Doimo
8   Sparkassen Giro Bochum 1.1   Niki Terpstra Team Milram
8   Dwars Door De Antwerpse Kempen 1.2   Aidas Kruopis Palmans-Cras
8   Trofeo Internazionale Bastianelli 1.2   Carmelo Pantò Gragnano Sporting Club
10-14   Tour de l'Ain 2.1   Haimar Zubeldia Team RadioShack
12-15   Mi-Août Bretonne 2.2   Jean-Luc Delpech BSC
13   Dutch Food Valley Classic 1.HC   Edvald Boasson Hagen Team Sky
14   Memorial Henryka Lasaka 1.2   Mariusz Witecki Mróz Active Jet
15   GP Betonexpressz 2000 1.2   Hrvoje Miholjević Loborika
15   Flèche du port d'Anvers 1.2   Rob Goris Palmans–Cras
15   Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2   Marek Rutkiewicz Mroz Active Jet
16   Gran Premio Capodarco 1.2   Enrico Battaglin Zalf Désirée Fior
17   Grand Prix de la ville de Zottegem 1.1   Stefan van Dijk Verandas Willems
17   Gara Ciclistica Montappone 1.2   Ilya Gorodnichev Gragnano S.C.
17   Tre Valli Varesine 1.HC   Daniel Martin Garmin–Transitions
17-20   Tour du Limousin 2.1   Gustav Larsson Team Saxo Bank
18   Coppa Agostoni 1.1   Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini
19   Coppa Bernocchi 1.1   Manuel Belletti Colnago-CSF Inox
20-22   Festningsrittet 2.2   Jesse Anthony Kelly Benefit Strategies
21   Trofeo Melinda 1.1   Vincenzo Nibali Liquigas–Doimo
21   Puchar Ministra Obrony Narodowej 1.2   Bartłomiej Matysiak CCC Polsat Polkowice
24   Grand Prix des Marbriers 1.2   Kevin Lacombe SpiderTech–Planet Energy
24-27   Tour du Poitou-Charentes 2.1   Jimmy Engoulvent Saur–Sojasun
24-29   Giro della Valle d'Aosta 2.2   Petr Ignatenko Itera–Katyusa
25   Druivenkoers Overijse 1.1   Björn Leukemans Vacansoleil Pro Cycling Team
26-29   Szlakiem walk majora Hubala 2.2   Tomasz Kiendyś CCC Polsat
26-30   Tour of Victory 2.2   Mutlu Mert Brisaspor
28   Giro del Veneto 1.HC   Daniel Oss Liquigas–Doimo
29   Châteauroux Classic de l'Indre 1.1   Anthony Ravard AG2R La Mondiale
29   Coupe Sels 1.1   Aidis Kruopis Palmans-Cras
29   Ronde van Midden-Nederland 1.2   Wesley Kreder Rabobank Continental
29   Zagreb-Ljubljana 1.2   Matej Mugerli Perutnina Ptuj
31-7   Giro di Slovacchia 2.2   Robert Vrečer Perutnina Ptuj

2010. szeptemberSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
4   Kernen Omloop Echt-Susteren 1.2   Peter Schulting Cyclingteam Jo Piels
5   Tour du Doubs 1.1   Jérôme Coppel Saur-Sujasun
5   Giro di Romagna 1.1   Patrik Sinkewitz ISD-Neri
5   Grand Prix Jef Scherens 1.1   Lars Boom Rabobank
5   Memorial Davide Fardelli 1.2   Luke Durbridge Team Jayco Skins
5-12   Tour de l'Avenir 2.Ncup   Nairo Quintanarojas Kolumbia
8   Memorial Rik Van Steenbergen 1.1   Michael Van Staeyen Topsport Vlaanderen-Mercator
8-11   Giro del Friuli Venezia Giulia 2.2   Vegard Laengen Norvegia
11   Párizs-Brüsszel 1.HC   Francisco Ventoso Carmiooro–N.G.C.
11-18   Tour of Britain 2.1   Michael Albasini Team HTC–Columbia
11-19   Tour of Bulgaria 1.1   Krasimir Koev Vasilev
12   Chrono Champenois 1.2   Rasmus Christian Quaade Danimarca
12   Grand Prix de Fourmies 1.HC   Romain Feillu Vacansoleil Pro Cycling Team
15   Grand Prix de Wallonie 1.1   Paul Martens Rabobank
17   Championnat des Flandres 1.1   Leigh Howard Team HTC-Columbia
17   Grand Prix de la Somme 1.1   Martin Elimger AG2R La Mondiale
18   Gran Premio Città di Modena 1.1   Francesco Chicchi Liquigas–Doimo
19   Gran Premio Industria e Commercio di Prato 1.1   Diego Ulissi Lampre–Farnese Vini
19   Grand Prix d'Isbergues 1.1   Aleksejs Saramontins Team HTC–Columbia
19   Trofeo Gianfranco Bianchin 1.2   Robert Vrecer
19   Duo Normand 1.2   Artyom Ovecskin
  Alekszandr Pljuskin
Katyusa
22   Omloop van het Houtland Lichtervelde 1.1   Stefan van Dijk Verandas Willems
24-26   Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon 2.2   Jérôme Coppel Saur-Sojasun
25   Memorial Marco Pantani 1.1   Elia Viviani Liquigas–Doimo
25   Prague-Karlovy Vary-Prague 1.2   Andreas Schillinger Netapp
26   Giro del Canavese 1.2U törölve
26   Giro della Toscana 1.1   Daniele Bennati Liquigas–Doimo
26   Tour de Vendée 1.HC   Koldo Fernández Euskaltel–Euskadi
28   Ruota d'Oro 1.2   Francesco Bongiorno Team Futura–Matricardi
29-2   Tour of Alanya 2.2
30-3   Circuit Franco-Belge 2.1   Adam Blythe Omega Pharma–Lotto

2010. októberSzerkesztés

Időpont Verseny neve Kat. Győztes Csapat
1   Memorial Marco Pantani 1.1   Elia Viviani Liquigas–Doimo
1-3   Cinturó de l'Empordà 2.2   José Herrada Lopez Caja Rural
1-4   Tour des Dardanelles 2.2
2   Piccolo Giro di Lombardia 1.2   Alexander Serebryakov Élite 2
3   Sparkassen Münsterland Giro 1.1   Joost Van Leijen Vacansoleil Pro Cycling Team
5   Binche-Tournai-Binche 1.1   Elia Viviani Liquigas–Doimo
7   Coppa Sabatini 1.1   Riccardo Riccò Vacansoleil Pro Cycling Team
7   Párizs-Bourges 1.1   Anthony Ravard AG2R La Mondiale
9   Giro dell'Emilia 1.HC   Robert Gesink Rabobank
10   Grand Premio Bruno Beghelli 1.1   Dario Cataldo Quick Step
10   Párizs-Tours 1.HC   Óscar Freire Rabobank
10   Párizs-Tours Espoirs 1.2U   Jelle Wallays Topsport Vlaanderen-Mercator
12   Prix national de clôture 1.1   Adam Blythe Omega Pharma–Lotto
13   Milano-Torino 1.HC törölve
14   Giro del Piemonte 1.HC   Philippe Gilbert Omega Pharma–Lotto
16   Chrono des Nations 1.1   David Millar Garmin–Transitions

RanglistaSzerkesztés

Egyéni
Helyezés Versenyző Pontok
1   Giovanni Visconti 787
2   Stefan van Dijk 653
3   Riccardo Riccò 569
4   Domenico Pozzovivo 493
5   Romain Feillu 482
6   Marco Marcato 457
7   Jens Keukeleire 378
8   Sergio Pardilla 363
9   Francisco Ventoso 361
10   Enrico Rossi 360
Csapat
Helyezés Csapat Pontok
1   Vacansoleil Pro Cycling Team 2624,4
2   Saur-Sojasun 1564
3   ISD-Neri 1503,2
4   Cofidis 1481
5   Carmiooro-N.G.C. 1423
6   Androni Giocattoli 1184
7   Colnago-CSF Inox 1158
8   Topsport Vlaanderen-Mercator 1141
9   Verandas Willems 1089
10   Skil-Shimano 1072
Nemzet
Helyezés Ország Pontok
1   Olaszország 4166,6
2   Franciaország 3000,4
3   Spanyolország 2426,8
4   Hollandia 2267,2
5   Belgium 1989
7   Németország 1720,2
6   Szlovénia 1551
8   Lengyelország 1390
9   Oroszország 1278
10   Portugália 775

ForrásokSzerkesztés