Főmenü megnyitása

Egyéni szabad program szinkronúszás a 2011-es úszó-világbajnokságon

2011-es úszó-világbajnokság
Sanghaj, Kína
Műugrás
Egyéni
1 m férfi női
3 m férfi női
10 m férfi női
Szinkronugrás
3 m férfi női
10 m férfi női
Hosszútávúszás
5 km férfi női
10 km férfi női
25 km férfi női
Csapat Csapat
Úszás
Gyorsúszás
50 m férfi női
100 m férfi női
200 m férfi női
400 m férfi női
800 m férfi női
1500 m férfi női
Hátúszás
50 m férfi női
100 m férfi női
200 m férfi női
Mellúszás
50 m férfi női
100 m férfi női
200 m férfi női
Pillangó
50 m férfi női
100 m férfi női
200 m férfi női
Vegyesúszás
200 m férfi női
400 m férfi női
Gyorsváltó
4 × 100 m férfi női
4 × 200 m férfi női
Vegyes váltó
4 × 100 m férfi női
Szinkronúszás
Egyéni r. prog. sz. prog.
Páros r. prog. sz. prog.
Csapat r. prog. sz. prog.
kombinációs kűr
Vízilabda
férfi    •   női

A 2011-es úszó-világbajnokságon a szinkronúszáson belül az egyéni szabad programot július 20-án rendezték meg. Reggel a selejtezőket és este a döntőt.

ÉrmesekSzerkesztés

EredménySzerkesztés

Helyezés Versenyzők Nemzetiség Selejtező Döntő
Pont helyezés Pont Helyezés
1  Aranyérem Natalja Iscsenko   RUS 98.190 1 98.550 1
2  Ezüstérem Andrea Fuentes   ESP 96.010 2 96.520 2
3  Bronzérem Sun Wenyan   CHN 95.970 3 95.840 3
4 Marie-Pier Boudreau Gagnon   CAN 94.490 4 94.910 4
5 Yumi Adachi   JPN 92.620 5 92.810 5
6 Lolita Ananasova   UKR 91.400 6 91.550 6
7 Linda Cerruti   ITA 89.610 7 89.950 7
8 Jenna Randall   GBR 88.240 9 88.880 8
9 Despoina Solomou   GRE 88.630 8 88.590 9
10 Anastasia Gloushkov   ISR 85.990 11 86.600 10
11 Wang Ok-Gyong   PRK 86.970 10 86.590 11
12 Soňa Bernardová   CZE 85.630 12 85.230 12
16.5 H09.5 00:55.635 O
13 Park Hyu-Sun   KOR 84.790 13
14 Giovana Stephan   BRA 84.390 14
15 Pamela Fischer   SUI 82.960 15
16 Nadine Brandl   AUT 82.520 16
17 Kis Szofi   HUN 79.340 17
18 Etel Sanchez   ARG 78.840 18
19 Kalina Yordanova   BUL 76.210 19
20 Kristina Krajcovicova   SVK 74.980 20
21 Greisy Gomez   VEN 74.490 21
22 Melis Oner   TUR 73.600 22
23 Asly Alegria   COL 73.320 23
24 Elena Tini   SMR 72.430 24
25 Kirstin Anderson   NZL 69.530 25
26 Barbara Luna   CUB 69.510 26
27 Violeta Mitnian   CRC 68.850 27
28 Au Ieong Sin Ieng   MAC 68.170 28
29 Samara Talia Pattiasina   INA 65.440 29
30 Thanyaluck Puttisiriroj   THA 65.390 30
31 Laura Strugnell   RSA 62.690 31
32 Seda Khachatrayan   ARM 56.720 32
Ainur Kerey   KAZ DNS

ForrásokSzerkesztés