Macarca Vikipedi'ye hoş geldiniz, Nebeviye!

Üdvözlünk!

Eğer yardıma gereksinim duyarsanız, lütfen Dillere göre kullanıcılar kategorisine tıklayın, yabancı dilleri konuşabilen kullanıcılarla iletişim kurmak için. Kendi kullanıcı sayfanız için Babil sayfamızdan dil şablolarını seçebilirsiniz. Bizim Köy Çeşmesi'mize katılarak Vikipedi haberlerini, teknik sorunları, hukuki problemlerinizi ve başka sorularınızı paylaşabilirsiniz ya da öneri verebilirsiniz.

İyi değişiklikler diler ve burada kendinizi iyi hisseteceğinizi umarız. Sevgilerle,

FotoSzerkesztés

Selam, Tarkan fotografini geri aldim, Kral TV web sitesinde "16. Kral Müzik Ödülleri 2010. Her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir içerik izinsiz olarak kullanılamaz.". Lütfen böyle fotograflari yükleme, bunlari hemen silecegiz. Wikipedia'da haklari sakli olan eserler yer almaz. Anlayisin icin tesekkürler. – Timish   sablongyár üzenőfal 2010. június 13., 14:35 (CEST)

Haklısınız telif hakları konusunda sıkıntı olmadığını sitede verilmeyen Telif Hakkı ibaresinin yer almaması ve özgür içerik olabileceği için yüklemiştim. Tüm commons'tan temizlendi resim, burada SM olan Tarkan maddesine değer katacağı düşüncesiyle ekledim lakin silmeye vaktim olmadı. - Nebeviye vita 2010. június 29., 20:38 (CEST)
  • Bu arada burada bir Türk şaşırttı beni. xD - Nebeviye vita 2010. június 29., 20:40 (CEST)
Türk olmasam da tesekkürler :) – Timish   sablongyár üzenőfal 2010. június 29., 22:29 (CEST)